1874
1993

باید بری دکتر منم وسواس فکری عملی دارم.میخام برم

خوشا آنان که خر آمدند و خر رفتند................بسیار عادت بدی است که اندیشه‌های دیگران را بد و نادرست بدانیم و مالِ خودمان را نیک و درست، و باور داشته باشیم که هر کس عقیده و نظرِ ما را ندارد، دشمن کشور است.  آقای رادوسلاو سیکورسکی رحمت به اون شیری که مادرت بهت داد. ارزش ندارد كه آدمی برای مبارزه كردن با كوته‌فكران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آنها هیچ ارزشی ندارد...چندسال طول کشید تا آلمانی‌ها فهمیدند، اولین کشوری که توسط نازی‌ها اشغال شد، خود آلمان بود..  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

دکتر چی

روانپزشک.

خوشا آنان که خر آمدند و خر رفتند................بسیار عادت بدی است که اندیشه‌های دیگران را بد و نادرست بدانیم و مالِ خودمان را نیک و درست، و باور داشته باشیم که هر کس عقیده و نظرِ ما را ندارد، دشمن کشور است.  آقای رادوسلاو سیکورسکی رحمت به اون شیری که مادرت بهت داد. ارزش ندارد كه آدمی برای مبارزه كردن با كوته‌فكران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آنها هیچ ارزشی ندارد...چندسال طول کشید تا آلمانی‌ها فهمیدند، اولین کشوری که توسط نازی‌ها اشغال شد، خود آلمان بود..  
2014
رفتم دارم قرص میخورم از وقتی قرص میخورم افکارم زیادتر شده یه هفتس

یه مدت بخور شاید هنوز بدنت به قرص عادت نکرده

طول میکشه تا اثر کنه

خدا جونم خسته شدم از تحمل 21ساله این بیماری، همه بیمارا رو به حق حضرت زهرا شفا بده منم همینطور.خدایا فقط تو میدونی همسرم چقدررر منو آزار میده و منم مجبورم به سکوت. خدایا یا درستش کن یا از من راضی بشو و ببر پیش خودت. 
رفتم دارم قرص میخورم از وقتی قرص میخورم افکارم زیادتر شده یه هفتس

جدی؟من هم از این میترسم برم بهتر نشه حالم،بخاطر همین دست دست میکنم که برم.

یه هفته میخورم ادامه بدم؟

اره ادامه بده

قرصات چیه؟ 

خدا جونم خسته شدم از تحمل 21ساله این بیماری، همه بیمارا رو به حق حضرت زهرا شفا بده منم همینطور.خدایا فقط تو میدونی همسرم چقدررر منو آزار میده و منم مجبورم به سکوت. خدایا یا درستش کن یا از من راضی بشو و ببر پیش خودت. 
2006
آسنترا

شنیدم قرص خوبیه

ادامه بده فعلا تا بدنت سازگاری کنه

تا دوهفته ام بخور دیدی هنوز بهتر نشدی به دکترت بگو ببین یه دفعه ام خوب نمیشی قرص اعصاب بعد چند ماه حال ادمو خوب میکنه

ولی به خاطر بدتر نشدنت میگم دو هفته

باز تو خوبه شب فکر میاد سراغت

مال من 24ساعتس