2737
2734
عنوان

ی کاربری اینحا خیلی روی مغز منه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 161 پست
دوستمون دارن از منظر دینی بهش نگاه میکنن و توجیهش میکنن خودشونم میدونن در این دوره زمونه کاربردی ند ...

همینه دیگه گذشت اون زمان ک پیامبر چن تا زن میگرفتن الان فقط ههوووسه

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
موسسه تو اصفهان دنبال مکان جلسه بودن و اینک براشون فراهم میکرد.. میگه خیلی خوبه همیار و عدالته و لاز ...

خدا میدونه اون دنیا چطوری میخواد جواب اینهمه اشک و اه و ناله و نفرین زنانی ک شوهراشون از پس همین یکی هم برنمیان ولی هوس بازن رو بده

ندیده بوذم تا حالا کسی روی سایتش رمز بذاره!!اونوقت رنزشو ب کی میده؟ی مشت مرد مریض؟وای کاش کامنتاش بسته نمیشد ی کم باهاش حرف میزدیم ببینیم چطوری اینجوری لاشیه🙄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خدا میدونه اون دنیا چطوری میخواد جواب اینهمه اشک و اه و ناله و نفرین زنانی ک شوهراشون از پس همین یکی ...

بارها بهش پیام دادم زنی رو بدبخت نکن میگفت راه زیاده هم کم خرج تر هم بی دردسرتر میرن صیغه میکنن ولی این دایمی و این مدلی دین گفته و حرف خداست و مجازه و فقط عدالت برقرار بشه کافیه. تک تک کامنت های مخالفش تا صدتا لایک میخورد و حرفای مخالفش برعکس.. برای طرفداراش وبلاگش رو رمز گذاری کرده 

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
بارها بهش پیام دادم زنی رو بدبخت نکن میگفت راه زیاده هم کم خرج تر هم بی دردسرتر میرن صیغه میکنن ولی ...

منم ی بار بهش پیام دادم گفتم هنینا رو 

حتی بهش گفتم تو از مقام ولایت فقیه مملکت هم داناتری که چند همسری رو در این زمونه باعث سست شدن خانواده دونسته و صراحتا افراد چند همسر دار رو از نزدیکش دور میکنه؟ ازروی حماقت بعید میدونم باشه،کاملا از روی عناد و کینه ورزیه،داره انتقام میگیره

2740
اتفاقا خیلیی پولدارن‌و پدر مادرش خیلی مخالف بودن. عاشق شدن😑

عشق🙄فکر کنم با این روند مرده تا چهارمین زن دائم و nامین زن ضیغه ایش رو نگیره اروم نمیگیرخ،حالا وایسته شب درازه 😑

منم ی بار بهش پیام دادم گفتم هنینا رو  حتی بهش گفتم تو از مقام ولایت فقیه مملکت هم داناتری که ...

منم احساس میکنم داره انتقام میگیره. یه خانومی توی کامنت ها گفت ۳۸ سالمه و پول و ثروت دارم و نیازی به پول شوهرت ندارم و اصفهانم بگو به همسرت منم عقد کنه وقتی شما راضی هستی و جهاد میدونی سر همین چند روز بحث بود و وبلاگ رو رمز گذاری کرد. چیزی که ناراحت کنندست اینکه شوهرش زیر زیرکی یک سال و نیم دختری رو صیغه کرده بود و اینک نمیدونست و برا اینکه اون دختر نیاد مجبور شد این زن رو برا شوهرش بگیره و مدام میگه که ارامش داره کسی در کنار این به زندگی و بچه رسیده و حق زنا و دخترای سن بالا و تنهاست و تو منطقش جایی نداره که شوهرت رفته باکره گرفته نه سن بالا !!و هوس بازی نبوده و در حال دین بوده

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️

والا من شنیده بودم هرکس یه عقیده داره ولی فکر نمیکردم بعضیا همچین عقیده هایی داشته باشن😑

اصلا موضوع و خوندم از زندگی ناامید شدم😑

خدارو شکر به تاپیک های اوشون برخورد نکردم😑

از قانون بالون استفاده کن هرچیزی که به درد نمیخوره رو بریز دور تا اوج بگیری 🌈

پدر بزرگ من سر مسائلی تو گذشته دو تا زن داره و هنوز که هنوزه رنج و دردش و ماها داریم میکشیم.. مادرم دختر بزرگ زن اوله و مثل مهمون سالی یکی دو بار میره و زن دوم کل زندگی و ثروت هنگفت پدر بزرگم رو مال خودش و دختراش میدونه. به خدا زن دوم نابودی زندگی و نسل ها رو میاره الان شاید خوب باشن بچه ها بزرگ میشن و داغون میکنن زندگی رو. هر دختر شاید ۳ میلیارد ارث ببره ولی کو؟؟، زن دوم و دختراش میفروشن دزدکی و حساب بانکی و طلا میزارن رو هم که بگن زمین و ارثی نیست.. نکنین این کارو با نسل های اینده تون ، دردی که مادرم کشیده خیلی زیاده

2706