2733
2739
عنوان

ی کاربری اینحا خیلی روی مغز منه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 161 پست
منم احساس میکنم داره انتقام میگیره. یه خانومی توی کامنت ها گفت ۳۸ سالمه و پول و ثروت دارم و نیازی به ...

اره جسته کریخته ی چیزایی خوندم،اسم دختره هم فهمیه بود فکر کنم و چون دختره راضی نمیشده زن دوم شه میخواسته حتما اینو طلاقش بدن برای همین کار ب اینحا کشید

اوایل ک میخوندم تاپیکاشو واقعا اشکم براش درمیومد ک دست همچین‌مردی افتاده ولی وقتی دیدم خودشم دست کمی از شوهرش نداره و دنبال بدبختی بقیه ست گفتم خلایق هرچه لایق خدا ب دل آدما نکاه میکنه میذاره توی کاسه شون

فقط متوجه نشدم چرا نرفت اون خانم اصفهانی رو برای همسرش بگیره ک جهادش دوبرابر شه؟😁

پدر بزرگ من سر مسائلی تو گذشته دو تا زن داره و هنوز که هنوزه رنج و دردش و ماها داریم میکشیم.. مادرم ...

دقیقا درسته

من پدربزرگم حتی وقتی زن دوم گرفت ک همسر اولش پنج سال بود فوت کرده بود ولی بازم همه ی این مسائلی ک شما گفتینو داشتیم مو ب مو،هنوزم ک هنوزه مادر و داییام میگن کاش بابا بعد مامان میرفت صیغه میکرد ولی اینحور با ارامش ماها بازی نیمکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره جسته کریخته ی چیزایی خوندم،اسم دختره هم فهمیه بود فکر کنم و چون دختره راضی نمیشده زن دوم شه میخو ...

نه سمیه بود اسمش. اره منم اوایل براش گریه هم میکردم ولی دیدم واقعا دنبال انتقامه. استدلالش اینکه شوهرش قصد ازدواج مجدد رو نداره فعلا. خودش رفته تو این بازار یابی شبکه ای ها و میگه زمان زیاد دارم و اصلا ناراحت نیستم که شوهرم یک شب درمیون میره طبقه بالا و برامون عادیه😐😐😐😐 دلم میخواد شوهر نانجیب و هرزه اش رو خفه کنم با دستام 

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
نه سمیه بود اسمش. اره منم اوایل براش گریه هم میکردم ولی دیدم واقعا دنبال انتقامه. استدلالش اینکه شوه ...

عه اره اشتباه کردم🤦اره حتما همینطوره،یکی شوهر هرزه ی اون سیرمونی نداره یکی‌ هم ناصر الدین شاه🙄😑

2728
دقیقا درسته من پدربزرگم حتی وقتی زن دوم گرفت ک همسر اولش پنج سال بود فوت کرده بود ولی بازم همه ی ای ...

روح مادر بزرگتون شاد. شاید الان بگن خوبه و مشکلی نداریم و حتی ده سال بگذره اما بچه ها بزرگ میشن و حق ها پایمال میشه. پدر بزرگم پیر شده و صلاح واجازه زندگی دستش نیست که، مثلا میگه زنگ بزنین بچه هام بیان مال زن اول اینا میگن زنگ زدیم کار داشتن نیومدن!!! برای عروسی و چشم روشنی بچه های اول، زن دوم ۱۰۰ تومن میده برای بچه هاش خودش زیر ۱۰ گرم طلا نمیگیره. مادر بزرگم باهاشون زندگی میکنه پیره و اذیتش میکنن.. مادرم بمیرم براش اگر خدایی ناکرده مشکلی براش پیش بیاد روی خونه پدر نمیتونه بکنه چون زن دوم و دختراش مثل هفت نسل غریبه و دشمن رفتار میکنن. شما میفهمی من چی میگم شاید بقیه درکش نکنن ولی درد داره این همه سختی و عذاب که با زن دوم میاد

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
آخه برداشت من که نیست واقعا چندشه واقعاااا😏

خب چندش باشه😂😂😂😂😂😂😂😂😂به من چه که مردم چندش میدوننش.همه ی آدماهم بگن چندشه به من چه.قرار نیست که مردم از همه چیز خوششون بیاد که.آدما هر چیزی رو اونجوری که خودشون دلشون میخواد برداشت میکنن منم دقیقاهمون چیزی رو بهشون میدم که خودشون میخوان.

.....
واقعا چجوری اینقدر راحت  این حرفو میزنید ؟ اینجا هستن خانوم هایی که شوهراشون طلبه هستن  ...

این عقیده ی شماست

از نظر من چیزی جز نابرابری نیس

اگه اینجوره زنم میتونه چندتاشوهر بگیره هرکدومشون برن کار کنن و کمکش کنن

من اگه چند همسریو واسه زن بد میبینم واسه مردم بد میبینم✌😉

محترم باشیم💐
2740
این عقیده ی شماست از نظر من چیزی جز نابرابری نیس اگه اینجوره زنم میتونه چندتاشوهر بگیره هرکدومشون ...

من عقیدمو گفتم ؟

چیزی ک نوشتم طرفداری هیچ دو تفکر نبود 

فقط خواستم جمع نبندن بگن آخوندا چون اینجا هستن خانوم هایی ک همسراشون طلبن و درست نیست برچسب بزنیم روی یک گروه 

من عقیدمو نگفتم 

Throw out butterflies
خب چندش باشه😂😂😂😂😂😂😂😂😂به من چه که مردم چندش میدوننش.همه ی آدماهم بگن چندشه به من چه.قرار نیس ...

دقیقا تو چیو بهشون میدی 😂😂😂

این بخش صحبتت با کلی ابهام همراه شد ک 😂

خواسته منو ک برآورده نکردی 😒

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰