2733
2739
عنوان

خانوما تو جواب معلم دخترم چی بزارم لطفا منطقی جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1482 بازدید | 108 پست
معلمه ناراحته که چرا اولیا مشکلی می بینن از نحوه تدریس یا اخلاقش می رن ب مدیر چغولی می کنن می گه به ...

راس میگه

مثبت نگاه کن مثبت فکر کن مثبت بگو اکوری‌پکوری😁👺👻

بنویس  

با عرض ادب و احترام

ما در این که شما معلم بسیار زحمتکش و صادقی هستید شکی نداریم.. و از اینکه برای بچه های ما زحمت میکشید و وقت میگذارید واقعا ممنونیم.

فقط نگرانی خودمونو به عنوان مادر به مدیر محترم مدرسه انتقال دادیم. وگرنه هیچ دخالتی در نحوه تدریس و زمان تدریس شما نمیکنیم. شما بزرگوارید. 

تمااام.. تماام و ننویسیا😁

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا کلمات اینجوریه 

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
چهرشنبه رفتیم مدرسه دخترم اول میخونه  خانومشون تند تند حروفات رو درس میدهد   و تا ۱۰ ریاضی ...

بنظرم همین مشکلتون رو براشون بنویسین .ترس ک ندارین رک باشین

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗
2742
از این که اشتباهشو تذکر دادن ناراحت شدن

تذکر به خودش ندادن به این کار میگن چغولی...چقولی یا هرچی رفتن به مدیر گفتن

مثبت نگاه کن مثبت فکر کن مثبت بگو اکوری‌پکوری😁👺👻
چهرشنبه رفتیم مدرسه دخترم اول میخونه  خانومشون تند تند حروفات رو درس میدهد   و تا ۱۰ ریاضی ...

شما کارتون زشت بوده . میتونستید خیلی محترمانه به خود معلم نظرتون رو بگید نه اینکه ایشون رو پیش مدیر خراب کنید. مادرایی مثل شما واقعا بچه خودشون رو نابود نیکنن در اصل.چون معلم خواه ناخواه نتراحت میشه و اینو خیلی نامحسوس تو رفتارش به بچه نشون میده

از این که اشتباهشو تذکر دادن ناراحت شدن

نه از اینکه به جای اینکه به خودش بگن رفتن مدرسه گفتن ناراحت شده که حق داره

مگه والدین بچه های دو ساله هستن که برن چغولی کنن

کاملا حرفاش منطقی بود بنظرم

2738

میگم این خانم معلم چرا اینجوری توضیح داده؟

منظورم جمله بندی و انتخاب موضوع و ..

از شرق رفته به غرب ..

باید مترجم اینو ترجمه میکرد

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
خدایی امسال مادرا خیلی زحمت میکشن ولی معلمها خیلی توقعشون بالاس، اصلا نمیشه یه سوالی یا نظری به معلم ...

اصلا نمیشه.. ما یه بار گفتیم چرا دیکته ندارن بچه ها.. کلاس چهارم دیکته باید داشته باشن خوو. پارسال معلمسون تو ویس بهشون دیکته میگفت. نمیدونی جه کرد که من به نحوه تدریس خودم ایمان دارم. کسی ناراحته جای بچش و عوض کنه. کلاس من شلوغه و فلان و فلان

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
شما کارتون زشت بوده . میتونستید خیلی محترمانه به خود معلم نظرتون رو بگید نه اینکه ایشون رو پیش مدیر ...

مگر معلم بچه اس؟ یعنی روانش مشکل داره؟

بچه هارو قاطی بحث بزرگترها میکنه؟

اگر اینطوره که واقعا احتیاج داره به اموزش دوباره

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2706