2733
2734
عنوان

فهمیدم شوهرم چ خیانتی کرده بهم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 8404 بازدید | 192 پست

ای وای چرا شما خانوما زود جا میزنید اتفاقا باید اینجور موقع ها محکمتر ایستاد و برای بقای زندگی تلاش کرد...

خییلی راحت نگید طلاق الان این خانم طلاق بگیره با بچه بره خونه پدرش مثلا فکر میکنید زندگی بهتری در انتظارشه؟!؟!

در صورتی که ظاهرا شوهرش پشیمونه و میگه برگرد پس باید با محبت بیشتر چهارچوب زندگیشو محکمتر کنه و وقتی شوهرشون بزرگواری خانومش رو ببینه مطمعنا قدرش رو خواهد دونست وارزشش بیشتر میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این همه دختر و پسر مجرد، اونوقت یه عده میان تو زندگی متاهل جماعت، تازه حس برنده بودن هم دارن 

یکی از اشناهامون زن داره و دختر ..حتی داماد داره ....اما تو این راهه خودم دیدم بهش گفتم انکار کرد ... دلم بحال زنش میسوزه ... واقعا چرا اینجور شده ... به کجا داریم میرم ... چرا همش خیانت ..

2731

مسلما اگه جا بزنه اون دختر بد....‌ صاحب تمام زندگیش میشه و اون دختر خوشحال میشه از اینکه جابزنید یا طلاق بگیرید صاحب یک زندگیه اماده میشه .پس سر جای خودتون محکم باشید و اون رو از زندگیتون بیرون کنید خدا کمکتون میکنه

اسم نرم افزارو دقیق مینویس چیه ؟!؟میخوامش

خیلی باید قوی باشی فکراتو بکن ونصب کن .دوست خواهرم اینکارو کرده بود فهمیده بود شوهر عوضیش با چند نفر رابطه داره و همه چت هاشونو میخوند وخیییلی عذاب میکشید ....البته دور از جون شما 

شوخی میکنید ؟ برن تنها برن ؟ اصلا اونهایی پارتی میرند بخاطر جنس مخالف میرند . شما هم خوش خیال هستی ...

درست متوجه نشدید چی گفتم ,گفتم قبل از هر اتفاقی رو ندن نه اینکه برن پارتی اونجا پشت کنن بهم ,دیگه کسی که پاش باز شه اونجا کارش تمومه دیگه بحثی توش نیست ,قبل هر اتفاقی نقطه آغاز هر صحبتی رو گفتم که باید کور کرد .مرد متاهل نباید بره سمت دوست دختر و هزار تا داستان مربوط بهش .حتی اگر زنی هم التماسش کرد نباید تو حریم زندگیش راش بده و لکه دار کنه اون تعهدی که ضمن عقد به زن و زندگی داده .که مشکل این دوستمون پیش نیاد با ی بچه گرفتار و دلنگرون اینده نشه طرف مقابلش. حالا فرقی نداره هم زن هم مرد باید متعهد باشن به هم بعد ازدواج .

چون دین توی زندگیها کمرنگ شده

و وجدان ها به خواب رفتن .الان یه چیزی یادم اومد چرا مردها این مواقع فکر آینده بچه شون نیستن ؟؟؟چرا همش مادرا دلشون برای بچه میسوزه فقط؟!!!

مگه اونا پدر نیستن احساس پدری یعنی اینقددر بی ارزش شده ؟

و وجدان ها به خواب رفتن .الان یه چیزی یادم اومد چرا مردها این مواقع فکر آینده بچه شون نیستن ؟؟؟چرا ه ...

اصلاََ اون لحظه نه بچه و نه زن و نه هیچ چیزی یادشون نمیاد

فقط به فکر خوشیشون هستن

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم!