1874
عنوان

#اعتراف_سخت 🤦‍♂️

4148 بازدید | 440 پست

کیا الکی برای یه نفر گزارش زدن فقط بخاطر اینکه از طرف خوششون نمیومده ؟

کیا برای مردا الکی گزارش می زنن ؟ 

( من خودم هر تاپیکی زدم ،که پر بازدید شده یا ترکیده یا قفل شده )

شده فحشم بدن ولی گزارش نزدم مگه اینکه حوصله بحث نداشته باشم

I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ی عده هم مث مجید تو بفرماییدشام بخاطر مشکل گوارشی که پیداکردن گزارش میزنن🐒......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤

ما كع جز برا تركيدن كع اونم خودشون گفتن تو عمرمون گزارش نزديم والا بوخودااااا😐

لابد نشده كه نشده   اگه ميشد كه ميشد           #سخن بزرگان                                                ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببُرى و من ميتوانستم در آخرين نفس از طُ بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم......💔

گل و گیاه مورد علاقه تون انتخاب کنید کاشتش با ما اونم رایگان

من هر تاپیکی که توش توهین باشه

یا نویسنده ش بی سواد باشه و چرت و پرت نوشته باشه رو گزارش میزنم

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2014
2011