2737
2734
عنوان

بگین من با این جاری چکار کنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 108 پست
اونجوری دیگه الان بچم سقط شده بود می‌نشست انقدر حرف می‌زد سرم درد می‌گرفت 

دور از جونش دختررر،بزا بزنه اتفاقا اونجوری دیگه ازین تیکه ها بهت نمیندازه،باسیاست رفتار کن همیشه الان نقطه ضعفش دستته غیر مستقیم بهش بنداز

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا خوبه حوصلت سر نميره 😂😂😂 چالش زندگيت ميشه جاري 😂😂

وای نه😬😬😂

اونوقت هرروز گیس و گیس کشی میشه 😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2731
دور از جونش دختررر،بزا بزنه اتفاقا اونجوری دیگه ازین تیکه ها بهت نمیندازه،باسیاست رفتار کن همیشه الا ...

من با افراد بیشعور حرف نمیزنم 

ولی این یکی واقعا بیشعوره😂

من حرفام منطقیه ولی اون هر چرتی میتونه میگه 

عزیزم همینکه همسرتون هواتونو داره این از هر جوابی کوبنده تره براش، جاریتون حسوده ، توجه و احترام همسرتون به شما بهترین انتقام هستش... همسرتون هم وادار نکن که جوابشونو بده... 

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤
عزیزم همینکه همسرتون هواتونو داره این از هر جوابی کوبنده تره براش، جاریتون حسوده ، توجه و احترام همس ...

ممنون از نظرت گلم 

چشم من کاریشون ندارم 

ولی مثله اینکه شوهرم چند بار بهش تذکر داده بود

2738
من با افراد بیشعور حرف نمیزنم  ولی این یکی واقعا بیشعوره😂

ببین چارش فقط همین تا دهنشو ببنده 

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

هیچی نگو فقط به روش خودت زندگی کن ایشون ماتحتشون سوخته نمیدونه چکار کنه

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
منم هوای شوهرم رو خیلی دارم دیگه میزارم بسوزه چکار کنم😂

آفرين بهت زن عاقل بايد هميشه شوهرشو برا خودش حفظ كنه والا جانعه خيلي خرابه حواست به شوهرت نباشه خدايي نكرده از دستش ميدي بعدم همه ميگن مقصر زنه بود بلد نبود شوهر داري كنه مردم كه طبيعتش تنوع طلب بايد يه جوري. رفتار كني شوهرت هميشه شرمنده مهربونيات باشه من كه شوهرم جلو اينو اون دستمم ميبوسه هميشه ميگه زنم هيچي كمم نميذاره شوهر من خيلي شكميه منم حسابي غذاهاي خوشمزه درست ميكنمو به شكمش ميرسم 

2706