2733
2739
عنوان

بگین من با این جاری چکار کنم😭😭

1531 بازدید | 108 پست

امروز صبح مادر شوهرم گفت بیا اونجا میخواستن آش درست کنن شوهرم چون حامله هستم مراعات میکنه من کلا سیر نمیتونم بخورم. بعد شوهرم داشت سیراب بشقابمو جمع می‌کرد خودم داشتم از توی آشپزخونه براشون کشک و تلف می‌آوردم. 

بعدش جاریم گفت خودش دست داره آقا مسعود

خیلی خجالت کشیدم شوهرم همچنان به کارش ادامه داد دوباره گفت چیزی بهش نگفتم بار آخر سرم درد گرفت گفتم من میرم چند دقیقه توی حیاط میشینم میام... 

وقتی اومدم دیدم داره با خواهرشوهرم راجع به من حرف میزنه میگه خودش به شوهرش میگه جلوی ما هواشو داشته باشه درصورتی که من اصلا چیزی نگفتم 

این از اون روز که اومد تولدم شوهرم واسم طلا خریده بود اینجوری شد آخه من کاری بهش ندارم خیلی هم تحویلش میگیرم ولی این خیلی اذیتم میکنه با این که باردارم چندین بار تهمت زد بهم که همه می‌دونستن الکیه و محلش نزاشتن ولی خیلی رو اعصابه الان اومدم خونه سرم درد گرفته 🥺

اینبار گفت چی بگم بهش چه رفتاری بکنم باهاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ولش کن 

با چرت و پرت گفتن اون ک اتفاقی نمیافته

بی محلی کن بهش

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
میترسم بدتر کنه باهام  ولی ممنون از نظرت

ببینه شماوشوهرت باهم یکی هستین میشینه سرجاش

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706