2737
2734
عنوان

بگین من با این جاری چکار کنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 108 پست
من حرفام منطقیه ولی اون هر چرتی میتونه میگه 

چون بقیه ترو میشناسن و اونم میشناسن به حرفاش بها نمیدن

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
به نظر من هیچ وقت شوهرت رو وارد این بازیهای خاله زنکی نکن، روزی که خودش بدون گفتن تو متوجه بشه ارج و ...

من تا حالا هیچی نگفتم بهش

شوهرم چند بار یه جای خلوط بهش تذکر داده 

منم هوای شوهرم رو خیلی دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا کنه من جاری نداشته باشم😐

اینجوری رفتار کنه جرش میدم 😐✋

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2728
خودتم جلوشون هي بچسب به شوهرتو به شوهرت احترام بذار من كه خونه خالم بودم ميوه پوست گرفتم بردم تو اتا ...

بچسبم میگن میخواد ما بسوزیم 

ولی شوهرم همش جلوی اونا با احترام باهام برخورد میکنه ولی اونا... 

شما بارداری حساس شدی، وگرنه باید کیف کنی از محبت شوهرت یه نفر لجش گرفته البته چون باهات خوب نیست میگما کیف کنی، والله خوشحال میشد شوهرت بهت بی احترامی کرده خوب بود؟ 

بی تفاوت باش نذار روت اثر داشته باشه

اسفند هم دود کن

2740
شما بارداری حساس شدی، وگرنه باید کیف کنی از محبت شوهرت یه نفر لجش گرفته البته چون باهات خوب نیست میگ ...

شوهرم تو راه همش دلداری میداد و می‌گفت محلش نزار

خیلی بهم بی احترامی میکنه همه هم خوششون نمیاد ازش

ولی من دیگه کاریش ندارم

سیراب=سیر های

من جات بودم جلوش میگفتم اره میبینی توروخدا همیشه همینه،عاااشق منه.تا بیشتر بشوزه

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
بچسبم میگن میخواد ما بسوزیم  ولی شوهرم همش جلوی اونا با احترام باهام برخورد میکنه ولی اونا...& ...

بذار بگن تو خودتو تو دل مردت عزيز كن اونا چه ارزشي دارن مردا دوست دارن زنشون جلو جمع بهشو بها بده و بهشون احترام بذاره هر جا ميريد خودت پاشو براش چايي بيار جلوش ميوه پوست بگير بذار سر سفره هواشو داشته باش غذا درست بخوره تا اين جاريت دق مرگ بشه آدم حسود حقشه بعدم شوهرت برات مهم باشه ولاغير بقيه برن كشكشونو بسابن من كه هر كي بره رو مخم دو سوته رفت و آمدو باهاش قطع ميكنم همه هم اخلاقمو ميشناسن خيلي مراقبن كه چيزي نگن بهم بر بخوره 

اون داره میسوزه ازتوجه شوهرت چون خودشم میدونه هرچقد یه زن به زبون بیاره هوامو داشته باش مرد بی خیال ...

آها من تا حالا چیزی به شوهرم نگفتم 

همیشه هم گفتم هوای خانوادت رو داشته باش

ولی من دیگه کاریش ندارم این آدم بیشعور رو 

2706