2737
2734
عنوان

امشب ارواح ازاد هستن؟؟😬

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 85 پست
کدوم یکی دیدا🤣

منظور من نگاه معمولی بود بخدا🤭😂😬

من هرگز در زندگی راهنمایی نداشته ام.کسی مرا تربیت فکری و روحی نکرده است.هر چه که دارم از خودم دارم و هرچه که ندارم همه آن چیزهایی است که می توانستمداشته باشم، اما کجرویها و خودنشناختن ها و بن بست ها نگذاشت... بدی های من به خاطر بدی کردن نیست.به خاطر احساس شدید خوبی های بی حاصل است...همیشه سعی کرده ام مثل یک در بسته باشم تا زندگی وحشتناک درونی ام راکسی نبیند و نشناسد...ما فقط می توانیم حسی را زیر پایمان لگد کنیمولی نمی توانیم آن را اصلا نداشته باشیم...نمی دانم رسیدن چیست، اما بی گمان مقصدی است که همه وجودم به سوی آنجاری می شود...بدی های من چه هستند جز شرم و عجز خوبی های من از بیان کردن،جز ناله اسارت خوبی های من در این دنیایی که تا چشم کار می کنددیوار است و دیوار است و دیوار است و جیره بندی آفتاب است وقحطی فرصت است و ترس است و خفگی است و حقارت است...🖤فروغ فرخزاد🖤 این کاربری دست دونفره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونا تو قالبای یخ حبس شدن😂😂 طبق گفته های معلم دینی دبستان😬

😂😂😂😂😂 عجب

ولی من یادمه میگفت ک اونا تو تنورن هر روز کباب میشن

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
در عذاب الهی  خیلی باید براشون خیرات کنن خیلییی یکی هست هر وقت میرم قبرستون با اینک نمیشناسم ...

آره واقعا اونا تو اون دنیا خیلی پشیمون هستن الان یه صلوات بفرستید براشون چون تا ابد باید عذاب بشن 😢😔🥺

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2731
خدا چند نفر رو هیچ وقت از جهنم خارج نمیکنه : کسایی ک خودکشی کردن  کسایی که در مقابل خدا ایستا ...

😔😔😔😔😔

هیچ فردی همچین حماقتی رو نکنه😔😔😔

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
😂😂😂😂😂 عجب ولی من یادمه میگفت ک اونا تو تنورن هر روز کباب میشن

خب مجازا تنور اتش جهنمه 

من خودم خیلی علاقه داشتم به اینا

ی مستند بود تو نت بزن کسایی که بعد خودکشی زنده موندن ی چیزی تو ای مایه ها

ی خانوم خارجی بود میگفت انگار سولفوریک اسید ریخته بودن روم 

این خانوم با تفنگ خودکشی میکنه اما نمیمیره

میگف همه میتونستن گناهای بقیه رو ببینن

میگفت خیلی قیافه هاشون زشت بود

بزن تو نت ببین 

Throw out butterflies
😂😂😂😂😂 عجب ولی من یادمه میگفت ک اونا تو تنورن هر روز کباب میشن

عه فکر کنم بستگی به طبع طرف داره🤔 سرمایی هارو میندازن تو یخ گرمایی هارو کباب میکنن😂😂😬

من هرگز در زندگی راهنمایی نداشته ام.کسی مرا تربیت فکری و روحی نکرده است.هر چه که دارم از خودم دارم و هرچه که ندارم همه آن چیزهایی است که می توانستمداشته باشم، اما کجرویها و خودنشناختن ها و بن بست ها نگذاشت... بدی های من به خاطر بدی کردن نیست.به خاطر احساس شدید خوبی های بی حاصل است...همیشه سعی کرده ام مثل یک در بسته باشم تا زندگی وحشتناک درونی ام راکسی نبیند و نشناسد...ما فقط می توانیم حسی را زیر پایمان لگد کنیمولی نمی توانیم آن را اصلا نداشته باشیم...نمی دانم رسیدن چیست، اما بی گمان مقصدی است که همه وجودم به سوی آنجاری می شود...بدی های من چه هستند جز شرم و عجز خوبی های من از بیان کردن،جز ناله اسارت خوبی های من در این دنیایی که تا چشم کار می کنددیوار است و دیوار است و دیوار است و جیره بندی آفتاب است وقحطی فرصت است و ترس است و خفگی است و حقارت است...🖤فروغ فرخزاد🖤 این کاربری دست دونفره
2740
عه فکر کنم بستگی به طبع طرف داره🤔 سرمایی هارو میندازن تو یخ گرمایی هارو کباب میکنن😂😂😬

عااااااتا اره زدی تو خال😂😂🤔

ی دکتر بوده خانومش با مادرش همیشه دعوا داشتن ی لحظه عصبی میشه خودشو دار میزنه مامانش خمیده شده رسما ...

خوبه دکترم بودهه

خب مجازا تنور اتش جهنمه  من خودم خیلی علاقه داشتم به اینا ی مستند بود تو نت بزن کسایی که بعد ...

وایییییی نگو من خیلی ب خودکشی فک میکنم ببینم وحشت میکنم😲😲😲😲

خودکشی نتیجه یک لحظه بریدن از همه چیزه  نتیجه یک لحظه عصبانیت ناراحتی و...

گاهی اوقات واقعا ادم مستعصل میشههه