2726
عنوان

امشب ارواح ازاد هستن؟؟😬

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 85 پست

طبق روایت امام صادق ع همه مردگان جمعه ها به دیدن خانواده خود می روند 

کسایی هم که درجه بالاتری داشته باشن بیشتر

سعی کن ی فاتحه بخونی برای رفتگانتون 

به جا این فکرا    

Throw out butterflies
عاا منتظر بودم دور روح داخل عکس خط بکشم چیزی یافت نشد    

🤣🤣🤣🤣🤣

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب روح میاد زیر پتووووووووت با چنگال سیاه و چشای از حدقه بیرون زده ی دفه😲😲😲😲😲 چنگ میندازه به ...

گرگه مگه😬 یه ذره واقعی تر بترسون ☹😂😂

من هرگز در زندگی راهنمایی نداشته ام.کسی مرا تربیت فکری و روحی نکرده است.هر چه که دارم از خودم دارم و هرچه که ندارم همه آن چیزهایی است که می توانستمداشته باشم، اما کجرویها و خودنشناختن ها و بن بست ها نگذاشت... بدی های من به خاطر بدی کردن نیست.به خاطر احساس شدید خوبی های بی حاصل است...همیشه سعی کرده ام مثل یک در بسته باشم تا زندگی وحشتناک درونی ام راکسی نبیند و نشناسد...ما فقط می توانیم حسی را زیر پایمان لگد کنیمولی نمی توانیم آن را اصلا نداشته باشیم...نمی دانم رسیدن چیست، اما بی گمان مقصدی است که همه وجودم به سوی آنجاری می شود...بدی های من چه هستند جز شرم و عجز خوبی های من از بیان کردن،جز ناله اسارت خوبی های من در این دنیایی که تا چشم کار می کنددیوار است و دیوار است و دیوار است و جیره بندی آفتاب است وقحطی فرصت است و ترس است و خفگی است و حقارت است...🖤فروغ فرخزاد🖤 این کاربری دست دونفره
2728
امشب روح میاد زیر پتووووووووت با چنگال سیاه و چشای از حدقه بیرون زده ی دفه😲😲😲😲😲 چنگ میندازه به ...

نهههه کم نصفه شبی ما رو ترسوندن تو مهر تایید رو زدی 🤕😑😕

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
عه منم تنهام . ولی لامپ روشنه🤲📿

😂😂😂😂😂

خببب پس نمی ترسی ولی اینجا تاریکی مطلقه🤕🤕🤕

فقط من بیدارم😂

ب نظرتون روح اونایی ک خودکشی کردن چ جوریعععع ؟

اونا تو قالبای یخ حبس شدن😂😂 طبق گفته های معلم دینی دبستان😬

من هرگز در زندگی راهنمایی نداشته ام.کسی مرا تربیت فکری و روحی نکرده است.هر چه که دارم از خودم دارم و هرچه که ندارم همه آن چیزهایی است که می توانستمداشته باشم، اما کجرویها و خودنشناختن ها و بن بست ها نگذاشت... بدی های من به خاطر بدی کردن نیست.به خاطر احساس شدید خوبی های بی حاصل است...همیشه سعی کرده ام مثل یک در بسته باشم تا زندگی وحشتناک درونی ام راکسی نبیند و نشناسد...ما فقط می توانیم حسی را زیر پایمان لگد کنیمولی نمی توانیم آن را اصلا نداشته باشیم...نمی دانم رسیدن چیست، اما بی گمان مقصدی است که همه وجودم به سوی آنجاری می شود...بدی های من چه هستند جز شرم و عجز خوبی های من از بیان کردن،جز ناله اسارت خوبی های من در این دنیایی که تا چشم کار می کنددیوار است و دیوار است و دیوار است و جیره بندی آفتاب است وقحطی فرصت است و ترس است و خفگی است و حقارت است...🖤فروغ فرخزاد🖤 این کاربری دست دونفره
ب نظرتون روح اونایی ک خودکشی کردن چ جوریعععع ؟

در عذاب الهی 

خیلی باید براشون خیرات کنن

خیلییی

یکی هست هر وقت میرم قبرستون با اینک نمیشناسمش همیشه براش فاتحه میخونم چون خودکشی کرده خیلی لازم داره

Throw out butterflies
نهههه کم نصفه شبی ما رو ترسوندن تو مهر تایید رو زدی 🤕😑😕 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

ععهههههه

حالا میگم ب نظرت روح اینایی ک خودکشی کردن چ جوریع ؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
اونا تو قالبای یخ حبس شدن😂😂 طبق گفته های معلم دینی دبستان😬

🤣🤣🤣🤣🤣

ابولفضل😂😂

در عذاب الهی  خیلی باید براشون خیرات کنن خیلییی یکی هست هر وقت میرم قبرستون با اینک نمیشناسم ...

افرین ..بهت احتیاج داره عزیز نمیدونی چرا ؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
ععهههههه حالا میگم ب نظرت روح اینایی ک خودکشی کردن چ جوریع ؟

اونا دیگه تا ابد عذاب می کشن من فکر می کنم آتشی باشه🤕🤕

هعیییی خیلی حماقت کردن که خودکشی کردن 

ععهههههه حالا میگم ب نظرت روح اینایی ک خودکشی کردن چ جوریع ؟

خدا چند نفر رو هیچ وقت از جهنم خارج نمیکنه :

کسایی ک خودکشی کردن 

کسایی که در مقابل خدا ایستادن با آگاهی در واقع کافر واقعی 

بقیشم من یادم نمیاد دروغ چرا

Throw out butterflies
2706