2726
عنوان

امشب ارواح ازاد هستن؟؟😬

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 85 پست
خب مجازا تنور اتش جهنمه  من خودم خیلی علاقه داشتم به اینا ی مستند بود تو نت بزن کسایی که بعد ...

جالب اینه وسط حرفای این خانوم ک هر لحظه رو میگ ایه های قرانم گذاشته بودن ک تو قران اینا گفته شده

wanna escape from these feelings

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مجازا تنور اتش جهنمه  من خودم خیلی علاقه داشتم به اینا ی مستند بود تو نت بزن کسایی که بعد ...

بنظر من خودکشی هم جزع تقدیر ادماست . یعنی کسایی که خودکشی کردن هم لحظه اخر به خواست خدا بوده که مردن . چون من زیاد دیدم افرادی که هرکاری کردن ولی نمردن ..

من خودم تا لبه بلندی رفتم ولی انگار یه چیزی منو هل داد عقب🙃

من هرگز در زندگی راهنمایی نداشته ام.کسی مرا تربیت فکری و روحی نکرده است.هر چه که دارم از خودم دارم و هرچه که ندارم همه آن چیزهایی است که می توانستمداشته باشم، اما کجرویها و خودنشناختن ها و بن بست ها نگذاشت... بدی های من به خاطر بدی کردن نیست.به خاطر احساس شدید خوبی های بی حاصل است...همیشه سعی کرده ام مثل یک در بسته باشم تا زندگی وحشتناک درونی ام راکسی نبیند و نشناسد...ما فقط می توانیم حسی را زیر پایمان لگد کنیمولی نمی توانیم آن را اصلا نداشته باشیم...نمی دانم رسیدن چیست، اما بی گمان مقصدی است که همه وجودم به سوی آنجاری می شود...بدی های من چه هستند جز شرم و عجز خوبی های من از بیان کردن،جز ناله اسارت خوبی های من در این دنیایی که تا چشم کار می کنددیوار است و دیوار است و دیوار است و جیره بندی آفتاب است وقحطی فرصت است و ترس است و خفگی است و حقارت است...🖤فروغ فرخزاد🖤 این کاربری دست دونفره
جالب اینه وسط حرفای این خانوم ک هر لحظه رو میگ ایه های قرانم گذاشته بودن ک تو قران اینا گفته شده

شما تاپیکای منو دیدییی؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2728
بنظر من خودکشی هم جزع تقدیر ادماست . یعنی کسایی که خودکشی کردن هم لحظه اخر به خواست خدا بوده که مردن ...

بهتر هلت داد عقب

منم نمیدونم واقعاا

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
بنظر من خودکشی هم جزع تقدیر ادماست . یعنی کسایی که خودکشی کردن هم لحظه اخر به خواست خدا بوده که مردن ...

خدا به ادما اختیار داده و در کنارش عقل 

قضا و قدر در راستای اختیار ماست 

بله این راه رو گذاشته نتیجشم از قبل بهت گفته خیلی واضحه

اونم لطف خداس 

برنامه هایی ک کسایی ک تا برزخ رفتن برگشتن ببینید 

وقتی این افراد میان به من نوعی و 3 نفر دیگم میگن من تازه میفهمم بلههه همه چی حساب کتاب داره 

این لطف خداس ک همه جوره میخواد بهت بگه نکن

wanna escape from these feelings