2737
2734
عنوان

کیست دارم کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم والاچندماهه مبخورمش ول میکردم بعد۴روزمیشدم امااین ماه ۶روزگذشته نشدم 

میشی انشالله من سابقه داشتم  اصلا هم برا کیستا استرس نداشته باش  من با کیست ده سانتی باردار شدم 

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
2731

من ی تاپیک خوندم واسه چندسال پیش ک کلم بروکلی خوردن کیستشون برطرف شده

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2738
وای چ وحشتناک میترسم😓

من بار اول 19 سانت بود بدون هیچ علائمی مجبور شدم عمل باز کردمیک سال و نیم بعدش دوباره ی کیست 5 سانتی اومد دیگه خیلی ترسیدم چون دکتر بهم گفت اگر باز برگرده شاید مجبور بشی رحمت در بیاری دیگه متوسل شدم ب طب سنتی هر کاری لازم بود انجام میدادم الان یک سال و نیم میگذره فعلا خوبه خداروشکر 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
عملش چجوریع؟

مال من 19 سانت بود مجبور شدم عمل باز کنم ولی اگر کوچیک‌تر باشه لاپاراسکوپی میکنن یعنی چند تا سوراخ اطراف ناف میکنن در میارن 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
مال من 19 سانت بود مجبور شدم عمل باز کنم ولی اگر کوچیک‌تر باشه لاپاراسکوپی میکنن یعنی چند تا سوراخ ا ...

من بچه هم ندارم ۶ماهه اقدامم نشده الان بخاطرقرص  کمک بارداری کیست اوردم