2737
2734
عنوان

کیست دارم کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 37 پست
من بچه هم ندارم ۶ماهه اقدامم نشده الان بخاطرقرص  کمک بارداری کیست اوردم

شاید از قبل کیست داشتی برای همینم باردار نشدی منم خیلی میترسم از اینکه باردار نشم 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیست داشتی دردداشتی؟

کم و بیش اره تو حاملگیم بود  ولی دردش خیلی نبود همراه با بچه در آوردن     باز دوباره کیست در آوردم ۴ تا ۲ سانتی درد نداستم سونو فهمیدم باز عمل کردم   کلا تخمدون چپم کیست سازه 

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
2731
چ بد ایشالله خداشفامون بده عزیز

ممنون  ولی اصلا ناراحت نباش باردار میشی بعضی کیستا جذب میشن  اونایی که کلومیفن مصرف میکنن آمپول هم میزنن که فولیاشون به کیست تبدیل نشه آزاد بشه 

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
اهوم من امپول نزدم کیست شد

اگه اینستا داری یه پیجی بهت معرفی میکنم برو ببین  کامنتاشوتم حتما بخون  خیلی با حلواهای گیاهی درمان شدن چه کیست چه بارداری چه مسائل دیگه  

torshshirin_mamani

2738