2733
2739
عنوان

تاپیک شادد و خاطرات شیرین و مثبتتون🌞😍🦋🌈❄🌩

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 32 پست
نه باو بیخی خودت و عشقه♥♥😂😘

فدات بشمم😂😂😂😂😂تامیکای قبلی منو نگاه کن هنشون دپ همه 

ی بار برای اولین بار تصمیم گرفتم مثبت باشم ضایع شدم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام...  هعیی یادش بخیر روز ک بیبی مثبت بود     روزی ک برا دفعه اول رفتم سنو پسرمو ...

نگووووووو😩😩😩😭😭😭😭😭

ایشالله دوباره دامنت سبز میشه 🌈💃

ای جوووونم عزیزههه دلممم🦋🌈 خدا حفظشون کنه

سلامت باشی عزیزم ، ممنونم ♥️♥️ 

ان شاالله خدا قسمت همه منتظرا بکنه 

راستی عزیزم امروز تو تاپیک چله صدات کردم نمیدونم متوجه شدی یا نه 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2731
سلامت باشی عزیزم ، ممنونم ♥️♥️  ان شاالله خدا قسمت همه منتظرا بکنه  راستی عزیزم امروز تو ...

کی ؟؟🤔🤔🤔🤔

2738

من خاطره خوش پیدا نکردم ولی بذار سوتیامو بگمممم وااای کدومو بگم😓😓

با دوستم رفته بودیم بیرون سوار تاکسی بودیم نزدیک مقصد رسیدیم دوستم گفت پولم پاره س زشته همین پول پاره هرو بدم به راننده؟ منم گفتم وا چیش زشته پاره س دیگه همینو بده. انقدر این مکالمه تو ذهنم بود یه دفعه گفتم اقا ما همین بقل پاره میشیم..😢😢😐😓😥😭😭

واااای یه بار دیگم خونه زن عموم بودیم من باهاش خیلی رودرواسی دارم یه مانتو خریده بود سایزش بزرگ بود براش اومده بگم خیلی گشاده، گفتم خیلی گشادی😣😂😂

من خاطره خوش پیدا نکردم ولی بذار سوتیامو بگمممم وااای کدومو بگم😓😓 با دوستم رفته بودیم بیرون سوار ...

وااااااااااای😂😂😂😂😂😂😂😂🌈 ینی عالییییی بوددد هر وقت میخوام کلمه پشم رو بنویسم نی نی سایت میزنه مجاز نیست این کلمه 

من رفته بودم توی مانتو فروشی گفتم مانتو سیاه مشکی دارین ؟ دیدم فروشنده اقایی بود داشت بد نگاه میکرد بعدش خندید 😂 بعد ی ساعت تازه فهمیدم چی گفتم

وااااااااااای😂😂😂😂😂😂😂😂🌈 ینی عالییییی بوددد هر وقت میخوام کلمه پشم رو بنویسم نی نی سایت میزنه ...

😂😂😂😂😂😂😂 نصف شبی دلمو شاد کردی خدا خیرت بده😂

ولی باورت میشه تا یه ماه بعدش که یاد اون سوتی اول میفتادم از خجالت گریم میگرفت😳

2706