2726

مثلااااا.... مامانای سایت🦋از اولین باری ک نی نی شون رو بغل کردن از اون حس مثبت و خوبی ک اون لحظه داشتن بگن😍🌩

ایشاللع ب زودی مامای باردار سایت نی نی شون رو بغل میکنن اون حس مثبت رو تجربه میکنن..😍🌩

🦋 از خاطرات خوب و مثبت زندگیتون بگین ...💃

🦋از سوتی های خنده داتون بگین...😂😂😂

خلاصه میخوام برای اولین بار انرژی مثبت داشته باشم ب جبران  تاپیک خودکشی دیروز ک انرژی منفی دادم بهتون😘

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

من وقتی بچه هامو بار اول دیدم چنان بهم نگاه میکردن انگار چندساله منو میشناسن

الهی هرکسی بچه میخاد خدا بهش یه جفت بده

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من وقتی بچه هامو بار اول دیدم چنان بهم نگاه میکردن انگار چندساله منو میشناسن الهی هرکسی بچه میخاد خ ...

الهییییی😍😍❄❄

هصکی نمیاد تاپیک ضایع میششیم😂

من وقتی بچه هامو بار اول دیدم چنان بهم نگاه میکردن انگار چندساله منو میشناسن الهی هرکسی بچه میخاد خ ...

ایشالاه خدا بچه های شمارم حفظ کنه😘♥

هَرچِه پیش آیَد ، خوش آیَد ماکِهــــ خَندان میرَویم📎
لحظه ای که بچه هام دنیا اومدن قشنگترین لحظات عمرم بود😍

ای جوووونم عزیزههه دلممم🦋🌈 خدا حفظشون کنه

ایشالاه خدا بچه های شمارم حفظ کنه😘♥

ممنون گلم و همچنین عزیزان شمارو😍😍

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

سلام... 

هعیی یادش بخیر روز ک بیبی مثبت بود  

روزی ک برا دفعه اول رفتم سنو پسرمو دیدم  

روزی ک اولین لگدشو زد  

روزی ک دردم گرفت  

روزی ک رفت   

روزی ک نموند  

روزی ک رفتت  

دیگه ندارمش  

2706