2737
2739
دقیقا مثل منی

بنظرت باید چیکار کنیم 

زندگی 

یا طلاق

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
افسردس نمیتونم

خب تو شادش کن من اگه سیاست و بلدی الان رو داشتم صد سال نمیزاشتم خانوادم جام تصمیم بگیرن

ولی تو اینکار رو نکن و افسردگی یه بیماری هس و هر بیماری یه درمانی داره بهش کمک کن تا زندگیتون خوب شه

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرت باید چیکار کنیم  زندگی  یا طلاق

نمیدونم 

من اقدام هم کردم پروندمون مشاور هم تایید کرده ولی هنوز تحویل دادگاه ندادم 

از بعدش میترسم چون نه خونوادم حمایتم میکنن ونه شوهرم بهم مهریه میده 

دوستان وعزیزان نی نی سایتی این کاربری چهارممه لطفا نترکونیدم😐😐درضمن کاربری قدیمی هستم😁😁😁
2731
شما که خاهرشوهرتون همی چن روز پیش کلی براتون چیز میز اورده بودن🤣🤣🤣🤦🏻‍♀️

اره 😂

واقعا تو ازدواج دومم شانس اوردم تو یه خانواده خوب رفتم هیچوقتم به روم نمیارن

بخاطر همین ازش تعریف کردم😁☺

كاش شوهر منم هرزه بود كااش خيانتكار بود ولي انقد اولويتش خانوادش نبودن حاضرم بره خيانت كنه ولي ان ...

ما جفتمونم همه چیو خراب کردیم😔😔

دوستان وعزیزان نی نی سایتی این کاربری چهارممه لطفا نترکونیدم😐😐درضمن کاربری قدیمی هستم😁😁😁
۷ساله جداشدم ۲ساله ازدواج کردم تاقبل ازدواج مجدد اصلا پشیمون نبودم ازطلاق'''الان واقعاپشیمونم

چرا بعد ازدواج دومت پشبمونی

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
2738
نمیدونم  من اقدام هم کردم پروندمون مشاور هم تایید کرده ولی هنوز تحویل دادگاه ندادم  از ب ...

من خانوادم حمایتم میکنن ولی خودم بخاطر بچه هام دخترم چهار ماهشه اخه من هیچکار نکردم فقط فکر

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
كاش شوهر منم هرزه بود كااش خيانتكار بود ولي انقد اولويتش خانوادش نبودن حاضرم بره خيانت كنه ولي ان ...

اینجوری نگو .منم میگم کاش شوهرم بچه ننه بود اما هرزه نبود.

بچه ننه فردا ننش میمیره .اما هرزه تا خودش نمیره از دستش راحت نمیشه ادم

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............

تو بد موقعیتی قرار گرفتم 

از طرفی بنا به دلایلی نمیتونم وایسمو ادامه بدم از طرفی هم بخاژگطر بچه هام و بی پناه بودن بعدش نمیتونم طلاق بگیرم 

خسته شدم دیگه گاهی میزنم به سرم خودمو بکشم خلاص شم

هی منم حسرت اونایی که زندگیشون خوبه و خوشبختن و با ارامش زندگی میکنن و میخورم دارم دغ میکنم هم من هم ...

بخدا بچه هام الان جلومن بهشون نگا میکنم میگم ای کاش نبودین 😢😢😢

بخدا میگم ایگ چه شوهری بود انداختی دامنم 

15سالم ازم بزرگتره چقد بدبختم من