2737
2734

[QUOTE=173795325]قبل طلاق ب اینا فکر نکردی؟[/QUOT یکسال شب و روز فکرکردم''باهمسرفعلی راجعش صحبت کردیم ولی الان زده زیرش

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینم تحصیلاتش خوبه شرابط مالی بد نیس ولی اخلاق نه

اخلاق بیشتر دسته تو هس مردا دوبار تربیت میشن یه بار از مادرشون یبار از زنشون

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
فک کن ادم طلاق بگیره بعدی بدتر باشه اونوقت باید چیکارکنیم

همیندیگه فقط بفکر بچه هامم وگرنه میزدم میرفتم دیگه تحملشو ندارم راستش واسش هم چیزی کم نزاشتم هر وقت هر جوری خاسته ...

ولی بازم چشمش دنبال کسی دیگس 

هر چی ارایشم میونم انگار نه انگار

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738

ما رفتیم اقدام هم کردیم پروندمون مشاور هم تایید کرده هم هنوز تحویل دادگاه ندادیمش 

از بعدش میترسم خونوادم تخت هیچ شرایطی حمایتم نمیکنن

دوستان وعزیزان نی نی سایتی این کاربری چهارممه لطفا نترکونیدم😐😐درضمن کاربری قدیمی هستم😁😁😁
میترسم پشیمون شم

ای کاش من جات بودم حسرتتو خوردم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

۱۸ بودم ازدواج‌کردم ۲۲ طلاق گرفتم

بدون بچه 

دانشگاهم نیمه مونده بود رفتم تموم کردم اومدم استخدام شدم ۲۵ دوباره ازدواج کردم با رییس محل کارم ....

زندکیم عالیه خدارو شکر کمبودی ندارم 

همسرم ازدواج اولشه 

خیلی مهربون خجالتی،وفادار کاری و دست و‌دلباز و....

بچه ندارم فعلا...

خودشم تو خونه خرسی و مموشک و بوسی و پشمالو صداش میکنم       

2706