2733
2734

من چن سال پیش طلاق گرفتم و خیلی بی دلیل و بخاطر دخالت های خانواده خودم و بی تفاوتی خانواده طرف بعد یه مدت احساس میکردم کار اشتباهی کردم که به حرف خانوادم گوش دادم و هی احساس گناه میکردم ولی بعد یه مدت که باهمسرم اشنا شدم و ازدواج دوم کردم خیلی هم خداروشکر میکنم 

ولی قرار نیس که وقتی از همسر اولت طلاق میگیری و دوباره ازدواج میکنی همسر دومت همه چیز تموم باشه پولدار و تحصیلکرده و شغل عالی و خانواده خوب نه من خودم همسر قبلیم تحصیکرده و پولدار بود ولی اخلاق نسبتابدی داشت 

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلت چیه باشوهرت

خیانت کاره هرزس . جرات ندارم دوکلمه باهاش حرف بزنم . دیگه خسته شدم 

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2731
چرا

الان نمیتونم بچمو ببینم اون موقع هروقت اراده میکردم میرفتم پیش بچه ام''الان همسر فعلی نمیزاره برم ازش بیزارم روزی نیست که اشکم نیاد برای دوری بچه ام

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
الان نمیتونم بچمو ببینم اون موقع هروقت اراده میکردم میرفتم پیش بچه ام''الان همسر فعلی نمیزاره برم از ...

قبل طلاق ب اینا فکر نکردی؟

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا
من شوهرم رفیق باز 5صب میاد خونه بنظرت طلاق بگیرم یا ن؟؟به حرف مامانشه اولویتش بقین

ایخدا یه خاصیتم نداره که آدم بشینه سرجاش زندگی کنه'بچه داری؟؟

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
😔😔

من اگه طلاق بگیرم به ازدواج دوم فک نمیکنم فقط از خرجو مخارج میترسم خیلی سخته 

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
ن

خوشبحالت که نداری من اگه بچه نداشتم ثانیه ای واینمیستادم 

2706