2737
2734
من خانوادم حمایتم میکنن ولی خودم بخاطر بچه هام دخترم چهار ماهشه اخه من هیچکار نکردم فقط فکر

چه خوبه که خونوادت حمایتت میکنن 

من خودمم وخودم می‌دونی گاهی وقتا میزنم به سرم طلاق بگیرم بعدش بزارم برم یه شهر دیگه که هیچوقت هیچوقت نتونم پیدام کنن 

ولی بخاطر بچه هام نمیتونم دلم براشون میسوزه

دوستان وعزیزان نی نی سایتی این کاربری چهارممه لطفا نترکونیدم😐😐درضمن کاربری قدیمی هستم😁😁😁
نه بابا اصلا تربیت نمیشن    

از طرف مادشون یا ما زنا🤔🤔🤔🤔🤔

من همسرمو کلا تغییر دادم اخلاقشو و رفتارشو و برخوردشو کلا اونجوری که من مبخام شده البته کامل نه یکم کارداره هنوز😂😂

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو بد موقعیتی قرار گرفتم  از طرفی بنا به دلایلی نمیتونم وایسمو ادامه بدم از طرفی هم بخاژگطر بچ ...

اره منم دیشب میخاستم خودمو دار بزنم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2728
از طرف مادشون یا ما زنا🤔🤔🤔🤔🤔 من همسرمو کلا تغییر دادم اخلاقشو و رفتارشو و برخوردشو کلا اونجوری ...

من خییییلیییییی تلاش کردم اما همون گ...ی که بود، موند. اخلاقاش خیلی بده و هیچ چیز کار گر نبود. 

چه خوبه که خونوادت حمایتت میکنن  من خودمم وخودم می‌دونی گاهی وقتا میزنم به سرم طلاق بگیرم بعدش ...

ولی خانوادم وضع خوبی ندارن 

ولی پشتمن 

ای کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم ای کاش

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
اين ننش هم بميره افسردگيش شروع ميشه چقد خوب ميشد هيچوقت ازدواج نميكرديم

فقط آرزوی منفی نکن.مرده هرزه هیچوقت هرزکیشو کنار نمیزاره.

بچه ننه با سیاست درست میشه حتی اگه طول بکشه.

من میگم ادم به وقتش ازدواج کنه اما با آدم مناسب.تنهایی خوب نیس.

کاش ازدواج درستی داشتیم 

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
2740
ولی خانوادم وضع خوبی ندارن  ولی پشتمن  ای کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم ای کاش

همونم خودش خوبه 

خونواده منم وضعیت مالی درست ودرمونی ندارن ولی حمایتمم نیمکنن کا طلاق بگیرم بعدش خودم هرج خودمو دربیارم 

همش میگن مردم چی میگن

دوستان وعزیزان نی نی سایتی این کاربری چهارممه لطفا نترکونیدم😐😐درضمن کاربری قدیمی هستم😁😁😁
من حتی جرات این کارو هم ندارم😔😔

منم فقط دلم برا بچه هام میسوزه وگرنه خودش که بدرک 

دیشب اون خواب بود داشتم نگاش میکردم میگفتم ای کاش بمیری ماراحت بشیم 

من خییییلیییییی تلاش کردم اما همون گ...ی که بود، موند. اخلاقاش خیلی بده و هیچ چیز کار گر نبود. 

خب اول میتونی دقت کنی همسرت از چی بیشتر خوشش میاد مثلا بهش محبت کنی یا خوش برخورد باشی یا به خانوادش احترام بزاری یا نمیدونم یه چیزی حتما داره مثلا همسر من خیلی احساسی هس یکی از دوماد هامون میگه فقط به خانوادم احترام بزار همین یکی چارچوب خودشو داره و قوانین داره میگه به اینا احترام بزار اگه اینو پیدا کردی دیگه همه چی حله دوست من🥰🥰

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
منم فقط دلم برا بچه هام میسوزه وگرنه خودش که بدرک  دیشب اون خواب بود داشتم نگاش میکردم میگفتم ...

بخدا عین منی ها 

هر وقت می‌ره بیرون میگم کاش برنگرده دیگه 

دلم فقط برای این دوتا طفل معصوم میسوزه

همونم خودش خوبه  خونواده منم وضعیت مالی درست ودرمونی ندارن ولی حمایتمم نیمکنن کا طلاق بگیرم بع ...

منم خودم خرجمو در میارم گه طلاق بگیرم ولی بچه هام چی اونا چی میشن ودقعا میترسم از ایندشون 

بعضی وقتا میگم ای کاش نازا بودم بچه دار نمیشدم

منم خودم خرجمو در میارم گه طلاق بگیرم ولی بچه هام چی اونا چی میشن ودقعا میترسم از ایندشون  بعض ...

منم اگه بزارن طلاق بگیرم خودم هرطور شده خرجمو درمیارم 

ولی بدبختی اینحاست که نمیزارن طلاق بگیرم بعدشم نه قدرت اینو دارم که بچه هامون خودم نگه دارم و نه دل اینو دارم که واگلشون منم پیش شوهرم 

بعدشم شوهر احمقم ارزه نگهداریشونداره

بخدا عین منی ها  هر وقت می‌ره بیرون میگم کاش برنگرده دیگه  دلم فقط برای این دوتا طفل معص ...

بچه هاتون دخترن یا پسر

چند سالشونه