2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من آقام و معذرت میخام ک اومدم تاپیکتون  قبل از اینکه کاری کنی ب این فک کن ک اگه جای اون بودی چ ...

خیانت تو هیچ شرایطی قابل توجیه نیست😐

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2731
این که یه عده ای کمک نمیکنن و میگن اگر خدا میخواست خدا بهشون کمک میکرد  زیاد هم گفته

چه ربطی به این موصوع داشت گلم؟ اون در مورد کمک کردنه. نه در مورد رسوا کردن یه ادم. وگرنه خدا خودش گفته گناه بنده ای رو جار نزنید. خودش گفته من پوشاننده گناهانم.

بیا رَه توشه برداریم، قدم در راه بی برگشت بگذاریم، ببینیم آسمانِ هرکجا آیا همین رنگ است...
عزیزم  مگه استارتر نفرمودن، خانوم برادرشون خیانت میکنن؟ منم عرض کردم به پارتنر جدیدشون موضوع ...

خب ایشون که به پارتنر جدید دسترسی نداره. نمیدونم شایدم داره

بیا رَه توشه برداریم، قدم در راه بی برگشت بگذاریم، ببینیم آسمانِ هرکجا آیا همین رنگ است...
2740

خودم قبرشو میکنم.اگه خیانت عمیق باشه بهشم میگم چطور  ب.ک.ش.ه  که حتی دیه هم نداشته باشن  

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...

با برادر و خانواده م صحبت میکنم تا زودتر جدا شن ...تا خانم بره به پسرهای مردم رسیدگی کنه...گناه دارن بنده های خدا تو خیابون منتظرن  

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
👌 باز یادم اومد مغزم رگ به رگ شد  فک کن ازیناس ک یسره تو سپاه میره میادو جلسه میگیرنو فلان😐

الکییییییییی 😐😐😐😐😐خدایا دیگه وقتشه خودت ظهور کنی 😬😬

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
خودم قبرشو میکنم.اگه خیانت عمیق باشه بهشم میگم چطور  ب.ک.ش.ه  که حتی دیه هم نداشته باشن &n ...

بعضی وقتا مردا هم مقصرن

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
خب ایشون که به پارتنر جدید دسترسی نداره. نمیدونم شایدم داره

وقتی ایشون اطلاع از خیانت دارن، حتما طرف مقابلشون هم می شناسن

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2706