2737
2739

از وقتی بدنیا اومد چون یجورایی بعد از 6 تا نوه ی دختر اون پسر بود همه جوره خاص نشون میداد منم که اولین نوه بودم خیلی دوسش داشتم(خدایی هم خیلی شیرین بود هم خیلی خوشگل) وقتی به دنیا اومد من 15 بودم انگار که بچه خودم باشه همش باهاش بازی میکردم (پاهاشو گاز میگرفتم،دوشش میگرفتم،و شاید با اینکه تو خانواده درست نیست ولی از علاقم به بچه ی پسر میبوسیدمش) کم کم بزرگ شد دوران ابتداییش خیلی باهوش بود طوری که درسای سالای بعدو از من میخواست منم که شیمی میخوندم اون موقع بهش یاد میدادم 

حسودی نمیکردم ولی دوست داشتم جای دختر عموم که یه سال ازش کوچیک تره باشم (آخر سرم به قول خودمون عاشق هم شدنو خونه عمه زندگی میکنن)

این فشار وقتی واسم زیاد شد که از یه سنی نگاهشو ازم گرفت(باصطلاح حیا میکرد) منم از اون موقع رو پسرای با حیا کراش زدم (بیشتر اون) میدونم الان کلی سرکوفت میخورم که اون الان ازدواج کرده این همه پسر بیخیالش شو (ولی وقتی نمیشه میگین چیکار کنم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخی چه سخته

عشق سن و سال نداره 

ادم در هر سنی میتونه عاشق بشه و عاشق هر کسی

امیدوارم کسی بیاد تو زندگیت که جای اون رو کاملا پر کنه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

الان شما رو یه پسری که ۱۵ سال ازت کوچیکتره

و زنم داره کراش داری

الان پسره چند سالشه؟؟؟؟؟؟؟

خودت چند.

؟

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست
2740

هیچ کدوم ! غیر طبیعی هستی 

اخه یعنی یه نفر نبود تو عاشقش بشی . چطور میتونی به کسی که به اصطلاح  روی پات بزرگ شده حس عاشقانه داشت؟

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

۱۵سال خیلیه عزیزم من فکر  میکنم شما یه جورایی نسبت به این آقا حس مالکیت پیدا کردی با عشق استباهش نگیر 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.