2733
2734
عنوان

بیاین بگین این حسم مادرانست یا عاشقانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان. آخه هلاکویی می گفت اونی که تو سن فکر  کنم ۳ ۴ سالگی تا ۶ اینا همش میره بغل باباش و با باب ...

مرسی از توضیحاتت گلم      

ولی از وقتی که 12سالم بوده تا الان که 23 سالمه خیلی جدیدا بابام رو ناز میبینم یا خیلی بغلش میکنم و بوسش میکنم.ببخشید اگه حالتون بهم خورد. 

مامانم هم دوست دارم ولی فکر کنم بیشتر از دوبار بوس یا بغلش نکردم. 

مثلا تفاوت سنی تا 20 سال رو اصلا به چشم نمیبینم ولی از این بیشتر بدم میاد،ممکنه این بیماری باشه؟!     

خب الان حسست بهش چیه ؟ تو ذهنت چیه ؟ دلت می خواست داشته باشیش ؟

نه انقدر بد نیستم که رو مال دیگران نظر داشته باشم(سعی کردم با این موضوع کنار بیام که اون خیلی کوچیک تر از منه) ولی هر کاری میکنم آدم مثل اونو پیدا نمیکنم در نتیجه به این رسیدم که به پسر عمم علاقمندم

2728
مرسی از توضیحاتت گلم         ولی از وقتی که 12سالم بوده تا الان که 23 سالمه ...

صرفا اینکه گفتی به بزرگتر از خودت علاقه داری، نه خودتو اذیت میکنه نه کسی رو اذیت می کنه پس نمی تونه اسمش بیماری باشه. ولی اصولا ازدواج موفق ازدواجی هست که دو طرف تا حد ممکن برابر باشن از هر لحاظ همینطور سن و سال. ولی خب من تخصصی در این باره ندارم که کمکی کنم. 🌹 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
نه انقدر بد نیستم که رو مال دیگران نظر داشته باشم(سعی کردم با این موضوع کنار بیام که اون خیلی کوچیک ...

ببین اینکه خب درون قلبت ب کسی حسی و علاقه ای داشته باشی اشکالی نداره ، ولی خب نباید از زندگی روزمره بیافتی و روی تصمیم گیری هات اثر بزاره . 

چه بسا اختلاف سنی شما کمتر بود و امکان کنار هم بودن هم داشتید ، شاید متوجه اخلاق های نامناسب شونم میشدی و از علاقت کم میشد

سعی کن تو ذهنت بت اش نکنی و ایراداتشم ببینی تا اون حست از اوج بیاد پایین 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
باز ممنون که راهنمایی کردید  ممنون،روز خوش،خدانگه دار        

خواهش میکنم. روز شما هم خوش. خدا نگهدارت عزیزم 👋🌹

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2740
ببین اینکه خب درون قلبت ب کسی حسی و علاقه ای داشته باشی اشکالی نداره ، ولی خب نباید از زندگی روزمره ...

ممنونم عزیزم سعی میکنم اونو ملاک انتخابام قرار بدم تا اگه کسی رو پیدا کردم مثل اون بهش برسم  چون ویژگی های مورد علاقم اومده دستم ولی طرف رو پیدا نکردم