2737
2734
عنوان

خانمای شاغل

341 بازدید | 62 پست

سلام

میخواستم نظرتون رو بپرسم

من و شوهرم هردو شاغل یک شرکتیم

اون حقوقش از من بیشتره

از بعد ازدواج هردمون حقوقامون رو میذاریم قسطاها خرجی خونه جیبی رو جدا میکنیم و مابقی رو پس انداز میکنیم

حدود دو سا سه ماهه از وقتی من برای شوهرم کادوی ولنتاین از جیبی خودم یه هدیه خریدم لج کرده که بابد جیبیمون مثل هم باشه

میگه معلوم نیست چه خبره تو حسابت که میتونی کادوی انقدری بخری

خب من زنم خرجم بیشتره

اون سرماه نصف جیبیش رو خرج میکنه و بقیه براش میمونه

میگه اگر راضی نیستی حقوقت رو بردار ولی قسطای سه دونگ خونه ای که خریدیم رو بده

و انتظار نداشته باش اینجوری که الان برای خورد و خوراک خرج میکنم خرج کنم

و کاری به حساب و کتاب پول من نداشته باش

شما باشید چیکار میکنید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من و شوهرمم درآمدامون خیلی فرق داره

من از تمام هزینه‌های «مشترک» حدود نصفشو تقبل کردم از حقوقم می‌پردازم بقیه‌ش دست خودمه که خرج کنم یا پس‌انداز

کوچکترین مشکلی از این نظر نداریم...

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
من و شوهرمم درآمدامون خیلی فرق داره من از تمام هزینه‌های «مشترک» حدود نصفشو تقبل کردم از ...

شوهرمن نمیغهمه انگار

من از حقوق خودم میخوام بردارم 

بقیه رو بدم میکه نه چون من حقوقمو کامل میذارم توهم باید بذاری

و اندازه من برداری

منم شاغلم اوایل کل پولم در اختیار شوهرم بود اجازه نداشتم یه هزاری خرج کنم همش سر پول دعوا بود می گفت باید اختیار پولت دست من باشه خیلی اذیتم کرد و سختی کشیدم ولی کوتاه نیومدم برای خرید ماشین و زمین خونه و ساخت خونه پول دادم ولی این اصلا هیچی به نام من نمی کرد کوتاه نیومدم گفتم پول نمی دم که نمی دم آخر سر یه زمین می خرید منم شریک شدم حالا هم گاهی وقتا بهش پول کمک می کنم البته‌ این رو هم بگم پارسال کمکش کردم که ماشین رو عوض کرد و الآن دارم قسط می دم ولی الآن کل خرج خونه رو خودش می کنه منم منم پولمو جمع می کنم طلا می خرم منظورم اینه وا نده نترس زن باید پس انداز مخفی داشته باشه چرا کادو گرون خریدی مردا جنبه ندارن یه چیز کوچیک می گرفتی خب

2740
منم شاغلم اوایل کل پولم در اختیار شوهرم بود اجازه نداشتم یه هزاری خرج کنم همش سر پول دعوا بود می گفت ...

اشتباهم اون کادو بود که دادم باباش خرید 

همون باعث شد شک تو دلش بندازه که زنت از کجا داره که تو خبر نداری

خیلی بی معرفتن بخدا

منم حقوقمو بع این شرط دادم که هرچی میخره سه دونگ سه دونگ باشه

باورت نمیشه با چجوری پول پس انداز میکنم

از وقتی اینجوزی کرده

اما یه مقدار طلامو برای خونه فروختم الانم یه مقداری زیادی دارم بهش گفتم مال منه حق نداری دست بهش بزنی

از من که بیشتر سختی نمی کشی هر کاری کرد اختیار حقوقمون ندادم بهش ولی این يه اخلاقی که داره دست به خریدش خوبه واسه خورد و خوراک زیاد خرج می کنه چه وقتی پول می دادم چه حالا که نمی دم 

یعنی چی حقوقتون و بذارید یه جا اگه چیزی خریدین قسطشو بدین بقیش هم مال خودتون مردا رو هر جور عادت بدی ...

متاسفانه ۴ساله عادت کرده

جالبه دوست صمیمیش خانمش یه قرون پول نمیده بهش براش خونه خریده 

این یه خونه خریده سه دونگ زده بنام من کشت منو انقدر میگه 

الان نمیدونم حقوقمو جدا کنم و جنگ و به جون بخرم 

یا همین روشو ادامه بدم و قایمکی پس انداز کنم 

و هرچی میخره سه دونگ بزنم بنامم

از من که بیشتر سختی نمی کشی هر کاری کرد اختیار حقوقمون ندادم بهش ولی این يه اخلاقی که داره دست به خر ...

اینم خوب خرج میکنه اما تا زمانی که من شریکم یه بار پولمو جدا کردم تااخر ماه خرید نکرد بخدا

هیچی نداشتم تو خونه

همچین آدم لجبازیه

حوصله داری یا کادو ؟؟؟اونم واسه مرد ؟یه بار براش یه پیرهن گرفتم واسه تولدش به‌ جای تشکر دعوا راه انداخت منم ببخشیدا دیگه از این غلط ها نمی کنم روزگار بر عکس شده؟به‌ جای این‌که اون بخره من خریدم اون بلا رو سرم آورد منم دیگه نمی خرم 

متاسفانه ۴ساله عادت کرده جالبه دوست صمیمیش خانمش یه قرون پول نمیده بهش براش خونه خریده  این ی ...

ب همون روال قبل پیش برو.اون پولم ک برای کادو دادی زبون بریز براش بگو ب خاطر تو جمع کردم و ال و بل بزار این فکر ک قایمکی پول داری از فکرت بره بیرون مطمئن شه چیز پنهانی نداری.ولی پنهانی پس انداز کن

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
2706