2752
2734
عنوان

روز تولد ب این خوبی کی دیده؟با همسرمم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 71 پست
منم خوبم عزیزم خداروشکر😍😍🥰همه چی عالیه

خدارو شکر      😍😍😍

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق داری گلم منم بعد 8 سال امسال اولین سالی بود ک تولد گرفت برام  البته شایدم تو رودروایسی خانو ...

منم کامل تعریف نکردم وگرنه فکر نکنم ب شوهر منم امیدی باشه😂امیدوارم خوشبخت باشین

دیشب برای خودم کلی خوراکی های خوشمزه سفارش دادم ک ی وقت اگه اینطوری شد ناراخت نشم ولی خب لوسم یا هرچ ...

من خودم مجردم اما خوب درکت میکنم

بالاخره همسرته ، دوست داری بهت توجه کنه

ولی بذار به حساب مشغله و ناراحتی که داره

واقعا آقایون خیلی متفاوتن 

سعی کن اینو درک کنی تا کمتر اذیت بشی عزیزم

2731

عزیزم چرازندگی به کام خودت تلخ میکنی وقتی میدونی ذهن شوهرت بهم ریخته است خودت بفکرباش کیک درست میکردی یاازبیرون میخریدی شام میپختی به خودتم میرسیدی تولدتوجشن میگرفتین هم به خودت خوش میگذشت که خودت اهمیت دادی هم حال وهوای شوهرت عوض میشدتازه باشیطنت ازش بجای کادوتولدپول میگرفتی میرفتی بر ای خودت چیزی که دلت میخواست ومیخریدی

وابده بابا حالا بزار مشکل اش رفع بشه برات میگیره این لوس بازیا چیه آخه

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2706