2726

اولین سالیه ک پیش همیم،یادشم بود کاملا ،حالا یه سه روزیه براش مشکلی پیش اومده اعصابش ریخته ب هم

امروز ک اومد خونه دم در ک رفتم با وجود همه ی اینا فکر میکردم حداقل ی کیک دستشه،فکر میکردم از چندروز قبلش حداقل ی فکری کرده برای اینکه ی شاخه گل حداقل دستش بگیره ییاد،ولی دست خالی خالی اومده بود

دست خودم نیست ،سرش داد و بیداد نکردم ولی بغض دارم محلش ندادم،گفتم چند ساعتی ولم کن خوب میشم

اونم باهام قهر کرد ک تو شرایط منو میدونی چطوریه چرا اینقدر مادی گرایی!!

نگین تولدت مبارک ک گریه م میگیره ب اندازه ی کافی توی فضای مجازی از غریبه ها تولت مبارک شنیدم😔

😢😢😢😢😢

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

به نظرم روی خودت ببشتر کار کن 

این چه رفتاریه 😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا براش اهمیتی ندارم انگار

من وقتی ی مناسبتی میشه از یک هفته قبلش سفارش دادم همه چی رو تموم شده رفته

ولی الان خداقل از سر چهار راه ی گل هم نکرفته😞

بحث کادو نیست ها،بحث اهمیت دادن طرف مقابله

😢😢😢😢😢

سلام عزیزم  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین آقایون خیلی با ما خانوم ها فرق دارن

اکثرا همین مدلی هستن

میتونست یه شاخه گل بگیره یا مشکلاتشو واسه چند ساعت بذاره کنار و حداقل ظاهرش حفظ کنه

اما خب واقعا آقایون طرز فکر منفاوتی دارن

پاشو برای خودت یه کیک بپز

اشکال نداره غصه نخور عزیزم ان شاالله سال دیگه جبران کنه..

ولی یچیزی بهت بگم کلا از هیچکس توقع نداشته باش.حتی عزیزترین کست خودت اذیت میشی

نگرفته؟ فدات سرت که نگرفته بخاطر یه کادو یا یه گل روح و جسمتو عذاب نده

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
سلام عزیزم    

سلام خوشکلم خوبی

شاید هم متولد 95 باشی شیرین خانم چه لوس بازی درآوردی 

شایدم چون شما از همه چیز خبر ندارین اشتباه کردم توقع داشتم شما دلداریم بدین،بحثم سر اهمیت دادنه نه ی روز مسخره

اصلا براش اهمیتی ندارم انگار من وقتی ی مناسبتی میشه از یک هفته قبلش سفارش دادم همه چی رو تموم شده ر ...

حق داری ی وقتایی آدم نیاز داره ک یکی نشون بده براش مهمه

من ب معجزه نوشتن ایمان دارم چون قبلا تجربه اش رو داشتم ک خواستم رو نوشتم و بهش رسیدم وقتی تیکرم تموم شه من پیشرفت شغلی عالییی دارم در آمدم ب میزانی ک میخوام رسیده و رابطه عاطفی پایدار و سازنده ای دارم😍😍😍😍😍😍💪💪💪💪💪💪

تو اولین تولد منم که خونه خودمون بودیم اینجور شد 

چون یکی از اعضای خانودش بیست روز بود که فوت شده بود 

چه میشه کرد اگه مشکل داره تحمل کن روز زن نزدیکه شاید جبران کرد گلم

😍😍😍
2706