2733
2739
عنوان

روز تولد ب این خوبی کی دیده؟با همسرمم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 71 پست
وای دقیقا،الانم طلبگاره ک تو چرا نمیای ب من دلداری بدی بابت مشکلم،همیشه همینه،مشکلات اون واسه منم هس ...

عزیزم باید بهش با سیاست زنانه با حرف منطقی صحبت کنی بدونی هر چیزی چارچوب داره همیشه مشکلات هس اما چیزی  ک میتونه پل مشکلات بشکنه عشق هر دو طرف محبت ب هم مخصوصا توجه اهمیت دادن 

توام میبایس بگی نه من مادی گرایی نیستم  من دیدم ارزشی برام قاعل نشدی حتی اگ یه شاخه گل برام میگ ...

فایده نداره سر یلدا و هزارتا مناسبت دگه اینا رو شنیده نمیخواد حتما کاری بکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سال دیگه به این حالت میخندی.منم مثل تو بودم از بس هم بعدش غر میزدم  لااقل یه شاخه  گل میخریدی ولی بعدش میگم کسی که تو خون اش باشه انجام  میده چرا با زور یچیزیو بخام،امسال  که کلا بیخیال بیخیال شدم گفتمم یوقت کاری نکنیو تو این بی پولی .همین یه شاخه رز میشه ۲۰ تومن میشه باهاش کلی کار کرد 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2731
دیشب برای خودم کلی خوراکی های خوشمزه سفارش دادم ک ی وقت اگه اینطوری شد ناراخت نشم ولی خب لوسم یا هرچ ...

اصلا بحث لوس بودن نیست

بحث مهم بودنه

همسر منم تا 8 سال اول کلا یادش میرفت 

الان ه م4 ساله یه 200میندازی پاکت میده بهم( فردا هم میگه پول ندارمو..میدم خودش)

بارها بهش گفتم که عاشق سوپرایزم وهدیه و...حتی میدونه چیا دوست دارم مخصوصا پارچه ولی اهمیت نمیده

مرسی ک درک کردی😍امیدوارم شریک زندگی شما کامل درک کنه

قربونت  گلم من مجردم ولی مدافع حقوق زنان 😆😅😅😅😅😅 ایشالله ک دلت هیچوقت نشکنه ی سال متولد شدی دوباره زندگی دوباره تلاش کن قوی باش ی سال دیگه بزرگ تر شدی تو میتونی هم ب خودت هم ب همسرت آرامش بده این بدون ستون خونه توییی خونه بی ستون ک نمیشه زندگی خودت پر از عشق واقعی کن ولی اول ب خودت بعدا بعدا ب همسرت چون تو اگ همیشه انرژی مثبت بدی ب خودت  خوب فکر کنی روزت با خوبی بگذرونی میتونی شوهرت آرام کنی چون تو ی زنی خانم یعنی نقره کم یاب 😙😙😙😙😙😙😙😙😙 هرچی آرزو خوب مال تو تولدت مبارک گلم 😍😍😍😍😍

چند سال دیگه به این حالت میخندی.منم مثل تو بودم از بس هم بعدش غر میزدم  لااقل یه شاخه  گل ...

نه اتفاقا خنده نداره ، چند سال دیگه حرص میخوری چون یادش دادی واسه تو ارزش قایل نباشه .

2740
این لوس بازی نیست فقط میخواد کمی بهش محبت کنه  پس عشق کجای زندگی آدماس همیشه بدبدختی ...

الان این همه وقت گذاشتی این همه سخنرانی در جواب من نوشتی به استارتر ثابت کنی دوستش داری؟ 

توقع آدم رو ضعیف و بی دفاع میکنه

که چی، مگه بچه 5 ساله است که صبر کنه سورپرایز بشه، میتونه خودش جشن بگیره، خیلی خانم ها این جا از مقرری ماهیانه حرف میزنن(که من بدم میاد ولی بحثمون چیز دیگه است) یا کارت همسر دستشون هست، به خودش ارزش قائل بشه بره کیک بخره تا آخر روز کلی وقت هست، این که یکی روضه بخونه بقیه هم بگن حق داری که هنر نیست، آره مهم اهمیت دادن هست ولی حالا که این اتفاق افتاده زندگی رو به کام خودش و همسر زهر کنه تهش هم بشه یه مشکل که تو دعوای بعدی به رخ هم بکشن، منطقی باشیم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
الان این همه وقت گذاشتی این همه سخنرانی در جواب من نوشتی به استارتر ثابت کنی دوستش داری؟  توقع ...

گرفتن کارت همسر هنر 😕 یا ... البته نظرات متفاوت ولی خانم محترم من  سخنرانی نکردم  بعضیا هنوز متوجه نمیشن  ارزش جایگاه یعنی چی اینک کارت همسر فلان چیز ب نام همسر باشه مهم نیست اون چیزی ک مهم قلب همسر ک فکر کنم کسی ک کارت ب زنش میده خوش قلب 😕 ب هر حال حرفاتون متین شاد باشید