2737
2739
عنوان

یه اقایی تحدیدم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2453 بازدید | 148 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لحظه به لحظه بیشتر برگام داره میریزه🍃🍃🍃🍃🍃

بخدا خودم دارم روانی میشم این دوهفته سه کیلو کم کردم از بی خوابی و بی اشتهایی این ادم کلا مریضه بهم میگه التماس کن هاپ هاپ کن همش بهم شک داره 

:) وْ کـْابُوســي کِـهْ هـَْرگِـزْ تـْمــامْـــ نَْخْواْاهدًْ شـــد:)
خدا مامانمو لعنت کنه گف برو اون گروها تشویقم کرد

آخه دختر خوب تو سنتم خیلی کمه برا ازدواج.اصلا ازدواج برا چیته؟ اونم از کجا سایت همسریابی🙄🤐تو الان اصلا نباید ب ازدواج فکر کنی چه برسه... با چه عقلی فیلم فرستادی من نمیدونم🤨😑

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️
عکساتو بریز تو رم از گوشیت دربیار بلاک کن قبلش بنویس گوهمو هم نمیتونی بخوری  اصلا نشون نده ترس ...

از گوشیم پاک کردم عکسامو میکنه یه برنامه میزنم عکسای حذف شدت میاد

2740
بخدا خودم دارم روانی میشم این دوهفته سه کیلو کم کردم از بی خوابی و بی اشتهایی این ادم کلا مریضه بهم ...

یاخدا چی هاپ هاپ ؟؟

این مریض جنسیه هاااااا ارباب و برده یا خدااا برو بلاکش کن زود اوسکل بدووووو

بخدا خودم دارم روانی میشم این دوهفته سه کیلو کم کردم از بی خوابی و بی اشتهایی این ادم کلا مریضه بهم ...

سرزنش الان دیگه فایده ای نداره

مشکلتون با یه بلاک حل میشه

دوستان راه حلشو گفتن

فقط در تعجبم با ۱۶ سال سن تو سایت همسریابی بودین

تو یه هفته قصدتون ازدواج بود

ببین دوستم هیچ غلطی نمیتونه بکنه  بگو ازت شکایت میکنم . با یه وکیل صحبت کن . باباتم نمیفهمه&nb ...

کاش قبل از دادن عکس لخت با مامانم درجریان میزاشتم اون بود که بدبختم کرد

۱۶

منم ۱۶ سالمه و الان فکرم اینع که برای جایزه ۹ساعت  درس خوندنم واسه خودم پاپ کورن درست کنم یا چیپس بخرم فرد۱؟

🤔

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
سرزنش الان دیگه فایده ای نداره مشکلتون با یه بلاک حل میشه دوستان راه حلشو گفتن فقط در تعجبم با ۱۶ ...

مامانم تشویقم کرد بخدا چن نفر تو همون گروه اومدن تذکر دادن اما بازم من گوش نکردم

2706