2733
2734
عنوان

یه اقایی تحدیدم میکنه

2453 بازدید | 148 پست

سلام به دادم برسید من هفته پیش بااقآیی در مجازی وارد رابطع شدم حالا اون همش اذیتم میکنه بهم میگفت عکساتو پخش میکنم البته عکسامو نداشت میگفت هکت میکنم عکساتو فوتوشاپ میکنم لخت میفرستم محلتون بخدا دارم دیوونه میشم امشب هم اصرار داشت شماره بده به زور و التماس ندادم بهش حالا هم که خاک بر سرم شده و خودم بهش فیلم دادم بخدا دارم دیوونه میشم بابام بفهمه میکشه منو

:) وْ کـْابُوســي کِـهْ هـَْرگِـزْ تـْمــامْـــ نَْخْواْاهدًْ شـــد:)

چه فیلمی ؟! 

اتو دادی دستش

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الفاتحه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
2738
فیلم از بدنم

خاک تو مخت کنم دختررررررر 😒

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
بادکدوم عقلت😮فیلم دادی

بخدا نفهمی کردم گ خوردم ما قرارمون ازدواج بود الانم میگه فیلمتو پخش میکنم

:) وْ کـْابُوســي کِـهْ هـَْرگِـزْ تـْمــامْـــ نَْخْواْاهدًْ شـــد:)
2706