2737
2734
عنوان

کدوم خاستگاری

173 بازدید | 13 پست

اولی ی خونه تو شهرستان داره نصف ی مغازه ی سمند و ی پیکان همش از تلاش خودشه پدرش چیزی ندارع برای ارث بهش برسه ساکن شهرستان هست 

دومی ی نیسان و ی تیبا اجاره نشین توی خود شهر ولی پدرش وضع مالیس خوبه ارث بهش میرسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

همچی هم بحث مالی و ارث نیستا دختر جون 

مشخصه وقت ازدواجت نی 

اخلاق و خانوادشو در اولویت قرار بده 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
مگه هنوزم پیکان هست؟!!!

عوووو زیاد

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)

خب اینکه طرف از لحاظ مالی اوکی باشه خوبه هااا

ولی معیار های دیگه اییم هست که مهمن

مثلا اولی جنم کار داره ک اون چیزا رو خریده

دومی داره؟ 

اخلاقاشون چی؟ 

فرهنگ خودشون و خانوادشون؟ 

شخصیت دارن؟ 

حتی ظاهرشون هم نه خیلی ولی بازم مهمه

و خیلی چیزای دیگه 

لطفا اینارو هم در نظر بگیر چون صرفا پول ب تنهایی خوشبخت نمیکنه یه سری چیزا در کنار پول باعث خوشبختی میشن

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)