2733
2739
توی گوگل سرچ کن رژیم سیب ۵ روزه عالیه ۴ کیلو کم میکنی و سیب زمینی ابپز ۳ روزه کلا بجز این چیری نباید ...

سیب زمینی آب پز رو من پارسال انجام دادم ۳ کیلو تو ۳ روز کم کردم.ولی معده درد شدم 

یا رب نظر توبر نگردد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم ۲۳ کیلو تو ۴ ماه همین امسال الانم ادامه میدم تا عید ۱۰ کیلو هم کم کنم با ورزش در خانه و پیاده رو ...

تروخدابگوایناییکه گفتی چجوریه یکم توضیح بده.من قدم کوتاهه و۲۰ کیلوچاق شدم.شدم عین توپ فوتبال.

2740
من فقط میخوام شکم وپهلوم اب بشه لطفا بگین چکار کنم 

باید ورزش شکم انجام بدی

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.

منم پارسال 15کیلو کم کردم از 70 شدم 55 عالی شده بودم فقط با کم خوری و روزی دوساعت ورزش نسبتا سنگین و نیم ساعت پیاده روی روزانه،ولی الآن که ازدواج کردم 5کیلو چاق شدم،کم میخورم ولی ورزشم کم شده به خاطر همین وزنم ثابته ولی دلم میخواد باز بشم55

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕

انواع کرانچ. ..پلانک ... اینا اپش تو گوگل پلی هست دان کن انجام بده 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.
2706