2733
2739
عنوان

اذیت کردن خونواده همسر

198 بازدید | 18 پست

دوستان مادربزرگ همسرم که ناتنی هم هست خیلی  اذیتم میکنه من سری آخر باهاش دعوا گرفتم خیلیا میگن آشتی کنم باهاش اما اصلا دوست ندارم بنظرتون چیکار کنم 

بابا مادرشوهر کمه منت مادربزرگم باید بکشیم😐ول کن

تازه اونم ناتنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
ب نظر من اگه آشتی کنی دوباره همون اشه همون کاسه سعی‌کن اگه ارامش زندگتو بهم میریزه از خودتو زندگیت د ...

واقعا آرامش زندگیم و بهم ریخته مخصوصا از وقتی پسرم ب دنیا اومده پسرم فقط ۱۱ ماهشه اما همین پیرزن  خیلی باعث شد حرص بخورم و شیر حرص بدم ب بچم ازش متنفرم 

باید ببینیم چ ازاری بهت رسونده.اگ تقصیرخودته خب باید معذرت بخوای ازش

مثلا بچم که ب دنیا اومد با کمال پرویی بهم گفت بالا بری پایین بیای بچه شبیه صاحب بچست اونم تو بیمارستان که تازه بچم دنیا اومده بود یا اینکه چند روزی اومد خونمون مادر بیچارمم که همه کارامو میکرد و حتی از بچم شب تا صبح بیدار بود و پرستاری میکرد ب دروغ رفت ب شوهرم گفت خانومت بچه رو فقط بغل مادرش میداد بغل من اصلا نمیداد در صورتی که اصلا اینطور نبوده و بچه بیشتر با اون بوده تا مادرم و خیلی چیزای دیگه .....

خیلی بیشعوره بنظرم. اونم ناتنی . اصلا ربطی نداره بهش. حالا اگ تنی بود ی چیزی میگفت ادم زورش نمیومد&n ...

تازه اینا فقط چند چشمه بود انقد اذیتم کرد انقد از دستش حرص خوردم و شیر حرص ب پسرم دادم که پسرم از الان پرخاشگر شده

تازه اینا فقط چند چشمه بود انقد اذیتم کرد انقد از دستش حرص خوردم و شیر حرص ب پسرم دادم که پسرم از ال ...

خیلی بدم اومد. مادربزرگ شوهرمنم ناتنیه .همه از دستش مینالن .هم بچه ها تنی خودش هم ناتنی ها. نوه ها همه. ولی با من خوبه چون از شوهرم حساب میبره

2706