2752
2734
عنوان

اذیت کردن خونواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 18 پست
خیلی بدم اومد. مادربزرگ شوهرمنم ناتنیه .همه از دستش مینالن .هم بچه ها تنی خودش هم ناتنی ها. نوه ها ه ...

مادر همسرم اصلا همچین آدمی نیست اوایل یکی دوبار دخالت کرد من نشوندمش سر جاش مادر همسرم ادم بدی نیست خیلی بهتر از اونه البته مادر همسرمم میگفت این پیرزن که مادرشوهر ناتنیش میشه میگفت منم سر جوونی اذیت کرد اون عفریته فک میکنه چون مادرشوهرم و اذیت کرده پس منم میتونه خداروشکر همسرم هم پشتمه اما اون باز کاراش و میکنه انقد ازش تنفر دارم که حد نداره  

مثلا بچم که ب دنیا اومد با کمال پرویی بهم گفت بالا بری پایین بیای بچه شبیه صاحب بچست اونم تو بیمارست ...

بگو صاحبش پدرومادرشن دیگه.

اگه گفت نه بچه مال مادر نیس مال پدره بگو .بگو خب پس شماهم صاحب نیستید چون شما خودتونم مادرید نه پدر!!

درمورد بغل کردن بچه هم به شوهرت بگو مادربزرگت که نمیتونه تموم شب بیداربمونه بچه مارو بغل کنه من نمیخوام اذیت بشه.مسئولیت بچمم خودم به دوش میکشم بخاطر همین راضی نیستم مادربزرگت بنده خدا که سنی ازش گذشته بیادهمش بچه رو بغل کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر همسرم اصلا همچین آدمی نیست اوایل یکی دوبار دخالت کرد من نشوندمش سر جاش مادر همسرم ادم بدی نیست ...

کاری به کارش نداشته باش.دیگه همه میدونن پیرزنا غر زیاد میزنن کسی حوصله حرفاشو نداره جدی نمیگیرتش

2731