2752
2734

خیلی دلم به حال خودم میسوزه یک ماه منو ول کرد رفت با وجود ویار شدیدی که داشتم وقتی رفت ۵ ماهم بود وقتی برگشت تو ماه ۶ بودم یعنی زن باردارشو ۱ ماه تنها گذاشت بخواطر مادر و خواهراش،هیچ وقت نمیبخشمش

کاربر جدید نیستم فقط با کاربری جدید ‌اومدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واچرا

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
چرا به خاطر اونا رفت ؟

چون  خونه باباش بود منم ویار شدید داشتم بهش زنگ زدم بیاد منو ببره دکتر خواهراش و مادرش انقدر زیر گوشش خوندن که با من یه دعوا اساسی کرد بعد یک ماه فهر کرد رفت

چه سنگدل،حتما خیلی دلت شکسته

خیلی همیشه دلم بخواطر خونوادش میشکونه کلا منو دوست نداله یعنی خونوادش مخصوصا مادر و خواهراش کاری کردن که اینجوری بشه

اتفاقیه که افتاده. هر چی فکر  کنی فقط خودتو عذاب میدی سعی کن بهش فکر نکنی.

آره واسه سال ۹۹ این اتفاق ولی هیچ وقت نمیتونم فراموش کنم ،فکر کنم من باردار بودم منو میبرد بازار میوه بهش میگفتم وایم گلابی میخری میگفت نه گرونه،درصورتی که اوضاع مالی خوبی داره ،میدونم بچه گونست ولی من باردار بودم هنوز بعد چن سال وقتی گلابی میخورم فک میکنم اونی که تو بارداری نخرید یه طعم دیگه داشته

چون  خونه باباش بود منم ویار شدید داشتم بهش زنگ زدم بیاد منو ببره دکتر خواهراش و مادرش انقدر زی ...

بچه ننه

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟