2737
2739
عنوان

خانواده شوهرم هتل میرن اما اینجا نمیان...

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 130 پست

عجب مادر و پدر با کمالات و با شعوری داره همسرت.

چه بخت خوشی داری.

ببین هم کرونا هست

هم نخواستن به زحمت بیوفتی

واقعا ماه هستن ماه!

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب تو هتل راحتن دیگه  چقدر سخت میگیری

آخه انتظار دارن ما بریم خونه شون بمونیم.

شوهرمم میگه خب خونه اونا بزرگه.یه اتاق فقط برای ما دارن اونجا 

ولی خب من ترجیح میدادم حالا که ما اونجا میموندیم اونا هم اینجا بمونن

2731

خانومایی که میگین چه بهترکه نیان خونت اگه خانواده خودتونم بودومیرفتن هتل قبول میکردین؟؟؟؟خداییش راستش روبگین🙏😐

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
چرا پس؟؟ ترشرویی میکردن؟؟

هر دفعه رفتیم برادرم خودش ی دعوایی راه مینداخت

زنش هم خیلی ناز و اداش زیاده

با اینک میگم ما میرفتیم اونجا خودمون غذا درست میکردیم اصلا کلا همش بیرون بودیم

بچه شونم نگه میداشتیم

خونه ما هم میامدن تا ساعت 2 زنش خواب بود

مامان من صبحونه و ناهار بچه هم اماده میکرد

اما چی بگم دیگه...

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2738
خانومایی که میگین چه بهترکه نیان خونت اگه خانواده خودتونم بودومیرفتن هتل قبول میکردین؟؟؟؟خداییش راست ...

اخه خونه اسی کوچیکه 

دوما به اصرار خودشون رفتن هتل 

سوما اره والا من کلا به تصمیم ادما احترام میزارم خونه منم میخایتن برن هتل میگفتم نرین ولی تصمیم اخر با خودشونه

چهارما اسی میگه دلخوری ای بینشون نیست پس واقعا نشونه درک بالای اوناس ک میرن هتل

واقعا خیلی باشعورن آفرین 

شما از اون ور بوم افتادی چرا 

تو خونه کوچیک آور سرت بودن خوب بود؟؟؟؟ 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
آخه انتظار دارن ما بریم خونه شون بمونیم. شوهرمم میگه خب خونه اونا بزرگه.یه اتاق فقط برای ما دارن او ...

اسی منم خانواده شوهرم هر چند وقت یه بار ۲ روز میان میمونماگه یه بار همچین کاری کنن ناراحت میشم میگم شاید از من بی احترامی دیدن

🖤🖤🖤
2706