2733
2734
عنوان

خانواده شوهرم هتل میرن اما اینجا نمیان...

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 130 پست

عزوس بهونه گير..

بدع اينهمه باشعورن؟؟ حتما بايد بيان توي يك جاي تنگ هم خودشون اذيت شن هم شما؟ توي كرونايي؟؟

مگه ناراحتي يا تلافي كردن داره؟؟

من هزاربار رفتم خونه پدرشوهرم شلوغ بوده رفتم هتل موندم چون راحت بودم بايد هروز ذوش بگيرم و اينا.اصلا هم ناراحت نشدن و تلافي هم نكردن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه همش هم اصرار میکنن که بیاید خونه مون... 

خب فرق داره....اونا پدر و مادرن و بزرگتر...همیشه بچه ها میرن خونه پدر و مادر ولی خب پدر و مادرهایی که با ملاحظه باشند کمتر میان خونه عروس و داماد تا خدایی نکرده مزاحم نباشند....اینا رو من خوبی میبینم....نمیدونم شاید چون خانواده خودم هم خیلی تعارفی و با ملاحظه ان

یعنی بیچاره خانواده ی شوهر هرر کاری کنن یه حرفی درمیاد 😁

عزیزم لابد معذب میشن تو جای کوچیک نمونه اش استفاده از دستشویی .. حتما میان سر میزنن ولی تو هتل راحت ترن دست و بالشون بازتره

عجب 
2740
عمه پدر فرق داره با مادر خودت خونه پسرشه

عمه خودمه نه عمه پدرم.منظورم اینه بعضی ادمها ملاحظه کار و تعارفی اند...من با خانواده ام توی یک شهر زندگی میکنم هفته ای دو سه بار ناهار شام اونجاییم ولی اونا خونه ما سالی یک بار اونم با دعوت میان.چون مدلشون اینه که میگن مزاحمت میشه و اینا....قصد بدی ندارند وگرنه

حالاداداش من تهرانه ماشهرستان تواین یکسالی که کرونااومده چندین باراومدن شهرستان خونه هامون واسه ...

میفهمم خیلی سخته 😔😔

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا