2737
2739
عنوان

خانواده شوهرم هتل میرن اما اینجا نمیان...

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 130 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه چراناراحت بشم کاش جات بودم خوشی زده زیردلت خوب بودمثل من 24ساعت جلوچشمت نشسته باشه

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

خونه عمه من شماله...هر وقت میریم یک ناهار یا یک شام میریم و میریم ویلا میگیریم....با اینکه بسیار مهمان نوازن ولی بابای من تعارفیه و دوست نداره مزاحمشون بشیم و هیچ قصد بدی هم نداریم.صرفا تعارف و احترام به حریم شخصی اوناست.

2738
خانومایی که میگین چه بهترکه نیان خونت اگه خانواده خودتونم بودومیرفتن هتل قبول میکردین؟؟؟؟خداییش راست ...

نه واقعا خانواده خودم بودن ناراحت میشدم چون من مامانم ‌میاد خونم بنده خدا بیشتر از من کار میکنه تا ظرفامو نشوره و آشپزخونه رو تمیز نکنه از خونم نمیره بابامم همیشه کلی خرید میکنه وقتی میخواد بیاد خونم جوری که تا دوهفته بعد رفتنشون بازم خوردنی هایی که خریده تو خونمون هست انقدر زیاد میخره ولی مادرشوهرم که میاد میبینه باردارم سختمه از وقتی میرسه خونم یه بالشت میذاره جلوی تلویزیون می‌خوابه کنترل تلویزیون دستشه تا وقتی بره خونشون حتی یه لیوان هم جا به جا نمیکنه کمکم خب همچین آدمی نیاد خونت بهتره والا همش زحمت و عذابه