2737
2739

یه رفیق دارم هر بار که می‌خوام باهاش صحبت کنم می‌ره و هر ۵ دقیقه جوابمو میده وقتی هم بهش میگم میشه بمونی تو صفحه چت وقتی داریم صحبت میکنیم و ازش خواهش میکنم اما باز این کارشو انجام میده ....کلا یه جوری رفتار می‌کنه انگار هیچی براش اهمیت ندارن ....بنظرتون باید چه برخوردی داشته باشه؟؟؟لطفا کمکم کنید 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چرا بهش میگی بمون تو چت؟ 

یجوررفتارکن انگار اصلا حواست نبوده ک اون دیر جوابتو داده 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2731
پیام نده تمام قطع ارتباط  یا توام مث خودش چت کن

...میدونید راستش نمیتونم مثل اون مغرور باشم و این قضیه داره روانیم می‌کنه ...واقعا نمی‌دونم چرا یه خورده غرور ندارم و یکم برای خودم ارزش قائل نیستن

بلاک

مهربون تر بخوام باشم

دیگه جوابشو نمیدوم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
...میدونید راستش نمیتونم مثل اون مغرور باشم و این قضیه داره روانیم می‌کنه ...واقعا نمی‌دونم چرا یه خ ...

کات کن بابا

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

کلا از چت کردن خوشم نمیاد به نظرم یک‌جوریه

بیشتر هم سو تفاهم پیش میاد اینجوری 

کلا بیخیال باشین هرکاری دارین بگین هروقت دید میگه بهتون جوابش رو 

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔
2738
یا نامزد داره یا دوست پسر یا رفیق صمیمی دیگه ای داره

... نه پسری تو زندگیش نیست ...رفیق خاصی هم نداره

یعنی اونا بهش پیام نمیدن من میشناسم رفیقاشو اونا هم مثل خودش برخورد میکنن وقتی میبینن پیام نمیده پیام نمیدن.... اینم کلا اخلاقشه پیام نده 

... نه پسری تو زندگیش نیست ...رفیق خاصی هم نداره  یعنی اونا بهش پیام نمیدن من میشناسم رفیقاشو ...

اذم قحطه توهم به این پیام نده

اذم قحطه توهم به این پیام نده

دقیقا مسئله اینه که آدم برام قحطه😂....آخه جز این رفیقی ندارم ...واقعا من هربار دلم میخواد باهاش حرف بزنم یه بار نشد این دلش بخواد ...همیشه از قیافم تعریف می‌کنه ولی بهم میگه سلیطه هستی دلیلش هم اینه چون ایشون جوابمو نمیده و من باهاش دعوا میفتم که چرا جوابمو نمیدی بهم میگه سلیطه 

دقیقا مسئله اینه که آدم برام قحطه😂....آخه جز این رفیقی ندارم ...واقعا من هربار دلم میخواد باهاش حرف ...

خودتو خیلی کوچیک میکنی

پس رهاش کن درونگراست اگر خیلی برو نگرای بیخیالش باش

اره درونگراست ولی واقعا درونگرا بودن دلیل نمیشه که تورو پچیزی حساب نکنه ‌.. هر وقت میگم یکم بریم بیرون کلی باید التماسش کنم بیاد کلی ناز می‌کنه منم باید کلی حقارت بکشم بابت التماس کردنم تا خانم تشریف بیاره

2706