2752
2734
عنوان

چت با رفیق رو مخ...لطفا بی تفاوت رد نشید

| مشاهده متن کامل بحث + 113 بازدید | 25 پست
اره درونگراست ولی واقعا درونگرا بودن دلیل نمیشه که تورو پچیزی حساب نکنه ‌.. هر وقت میگم یکم بریم بیر ...

این چه دوستیه چرتیه

ادم تنها باشه سگش شرف داره ب این دوستی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودتو خیلی کوچیک میکنی

اره میدونم ...و واقعا نمی‌دونم چرا آنقدر خودمو پیش همه کوچیک میکنم...چند روز پیش تو مدرسه جلوی باقیه بچه های کلاس در مورد خودم گفتم که یه آدم بی عقلم من به شوخی  گفتم ولی برای شوخ طبعی تا حدی که به خودم هم توهین میکنم گفتم بی مغزم شبیه اوتیسمی ها هستم...البته با رفتارامم دارم ثابت میکنم...ولی واقعا نمی‌فهمم این رفتارامو...شبیه یه طوری رفتار میکنم که همه فکر میکنن یه تختم کمه

2731
اره میدونم ...و واقعا نمی‌دونم چرا آنقدر خودمو پیش همه کوچیک میکنم...چند روز پیش تو مدرسه جلوی باقیه ...

این چ حرفاییه تو جمع میکی😐ی مشاوربرو

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
....بنظرت چیکار کنم؟میشه کمکم کنی

عیچی ففعلا بااین شخص کات کن

تو نینیی سایت وقت بگذرونی بهتره چت بااینه

عقل ندارم

باز گفتی که اه

جدا یه مشاور برو