2733
2734
عنوان

خانواده شوهرم هتل میرن اما اینجا نمیان...

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 130 پست

حالا اگه میخواستن بیان تاپیک میزدی خانواده بی شعور شوهرم میخوان بریزن اینجا، انگار هتله

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر خدایی باشعورن.اونا تو کرونا رعایت شمارو میکنن واینکه اذیت نشی.خداخیرشون بده

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 

یکی هم که باشعوره باز گیر بدین که ناراحت بشین

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731
شایدکسی بشنوه فکرکنه بگه شایدعروسشون خوب نبوده وفلان و... بقول شمابذار یشب بد بگذرونن. ولی خب حالا ک ...

دقیقا...

نه شوهرم میگه حساس شدی.اونا نمیخوان ما اذیت بشیم.منم گفتم پس ما هم رفتیم اونجا شب نمونیم.میگه نه خب خونه اونا بزرگ تره.ما یه اتاق داریم اونجا و...

منم وقتی میرم شهرستان دوست ندارم برم خونه کسی حتی مادرم چند بار رفتیم شهرستان رفتیم هتل خیلی هم خوش گذشت اما خونه کسی برم اصلا خوش نمی گذره و معذب میشم خوش بحالتون چنین خونواده شوهری داری من از خدامه نه کسی به من بگه بیا خونه نا نه کسی بیاد خونمون هتل راحترم

واقعا زشت نیست کارشون؟ میگم شاید من حساس شدم...

من باشم ناراحت میشم باخودم فکرمیکنم شایدبهشون بی احترامی کردم توخونم که نمیان،من بامهمون مشکلی ندارم دوست دارم هرکس هروقت اومدخوشحال وراضی باشه ازم

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2740

خونواده همسرت واقعا با شخصیت و با کلاسن 

افرین بهشون 

مادرشوهر من با اینکه یک ربع از ما فاصله داشت اومد یک هفته موند (خود دعوتی) هفته قبلشم من پریود بودم 

خونمونم خیلی کوچییییک 

بیچاره شوهرم شبا اس میداد بهم کاش فردا برن دیگه🤭

ای....

ما ک هردفعه خواستیم بریم هتل

برادرم زنگ ک الا بلا باید بیاین خونه من

با سختی و کمبود جا تحمل میکردیم خرج و مخارجم با بابام

اخرش کارمون به مسافر خونه میکشید

یا درنهايت یهو بار بندیل میبستیم میامدیم تو جاده

اونوقت اونا دو سه ماه میان خونه ما میمونن عینه هتل براشون

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

حالا خونه ما ۷۰ متره، مادرشوهرم ۳ خانوار میاره میریزه تو سر من...اصلا درک نداره جا نیست

هی میگه فلانی خیییییلی دلش میخواست بیاد خونتون

استارتر خوشی زده زیر دلت

والا که خیلی با درک و شعورن

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
ای.... ما ک هردفعه خواستیم بریم هتل برادرم زنگ ک الا بلا باید بیاین خونه من با سختی و کمبود جا تح ...

چرا پس؟؟

ترشرویی میکردن؟؟