2733
2739
عنوان

کراش جدید زدم رو پسرای سر بزیر مذهبی

| مشاهده متن کامل بحث + 1675 بازدید | 44 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به چادر ربط نداره.شخصیت و تفکرت مث حامد باشه خدا خودش نصیب میکنه

خداکنه 

یه سالی میشه ک در این مورد دعا میکنم ک یه ادم خوب سر راهم قرار بده مگه میشه بعد این همه دعا ادم بدی نصیبم کنه

برا حاجت دل منم دعا میکنین؟؟؟😢😔
2740
وای منم میخوام😣😭 ولی حیف چادری نیستم یکی از اینا تور کنم

راضیه ام‌چادری نیود😂😂

آرمیشونم😎💜(شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر… شخصیت من چیزیه که من هستم… اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی…....)

بیا مال منو ببر 🤣🤣🤣🤣🤣

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
راضیه ام‌چادری نیود😂😂

یس یس 🤣🤣

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
آخه ببین آدم سر بزیر و بی ریا واقعا خیلی میتونه باحال باشه مثلا بازیش تو فیلم پدرو دیدی من که خیلی ت ...

اون مال تو فیلماس،باهاشون که باشی وحشی میشن 😂

2706