2733
2739

یعنی بدجور شیفته شدم اصلا دست خودم نیست تو فیلما میبینم خییییللیییی خوشم اومد بعد ما تو فامیلمونم داریم ولی مخشو زدن(کلا ازدواجای فامیلی نسل پسرای همه چی تموم رو منقرض کرده) تو فامیل زودتر میبیننش رو مغزش کار میکنن 

قیافشونم تقریبا همه شبیه همه (بازیگر حامد) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مثل مهدی شوهر سی سی

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)

واقعا کراش من حامد اقازاده اس🤦🏻‍♀️😂😍

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

وقتی کسی معیار همه کاراش رضایت خدا و حفظ دین باشه، خیلی شخصیت دلبری پیدا میکنه بدون اینکه خودش متوجه شه یا بخوادـ البته معیار همه ی کارا،نه سلیقه ای،مثلا نماز بخونه ولی دروغ بگه غیبت کنه.همه ی کاراش رو با رضایت خدا انجام بده 

2706