2733
2734
عنوان

چرا بعضی زن ها با شوهراشون اینطورین؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 83 پست
شاید انقد شوهرش بهش بدی کرده ک میلی برا توجه کردن نداره ولی از ی طرفم همسرشو دوست داره و رغبتی ب جدا ...

شاید من چون خودم نمی توونم از کسی که ناراحتم بروز ندم، این زن رو نمی فهمم

تووی این موقعیت مهربان شدن خیلی کار طاقت فرسایی هست...

چقدر ادبیات نوشتن و حرف زدنت زشت هست. این طرز حرف زدن قشنگ نیست. جاهای دیگه هم کامنت هات رو می خوون ...

من همیشه کامنتام اوکی بوده و درست صحبت کردم.😁پستای شما هم همیشه خوندم‌که الکی ی موضوع و مطرح میکنه که خیانته اقایون رو توجیه کنی.حالا چه سودی میبری خدا داند😁😁😁😁😁😁به نظرم کار درستی نمیکنی چون اگه خانم باشی و همسرت بهت خیانت کنه اون موقع یاد این کارات میوفتی.و اگه اقایی و داری خیانت و عادی سازی میکنی که خدا کمکت کنه😁😁😁😁😁بای😊😁

صد در صد اینجوریه. میره خیانت میکنه میگه زنم بی توجه بود دیگه نمیگه من بی توجهی کردم زنم بی توجه شد

من تا اینجای قضیه میگم صد در صد حق با شما.

حالا نی نی سایت رو تصور کن و واکنش خانم ها...

این زن بارها و بارها این اتفاق توو زندگیش افتاده و خیلی خونسرد با مهربانی کردن این مرد رو برگردونده شاید اگه از اول همینطور رفتار می کرد اصلا کار به اینجا نمی کشید

2731
صد در صد اینجوریه. میره خیانت میکنه میگه زنم بی توجه بود دیگه نمیگه من بی توجهی کردم زنم بی توجه شد

کار اسی هم ازونا بدتره که داره خیانت و توجیه میکنه👌👌👌و انتظار داره راجب ادم خائن درست صحبت بشه و دلسوزی کنیم بداش

من همیشه کامنتام اوکی بوده و درست صحبت کردم.😁پستای شما هم همیشه خوندم‌که الکی ی موضوع و مطرح میکنه ...

جای دیگه که باز با همین لحن کامنتت رو خووندم، برات می نویسم که یادت بیارم ادبیات نوشتاری بسیار زننده ای داری.

اگر تاپیک های من رو خواندی، نوشتم حدود نه یا ده سال پیش عاشق کسی شدم که گفتم مطلقه ام و واقعا تنها بود و در حال طلاق بودن و اینجا رو راستش رو نگفت و به شدت آسیب دیدم و بعد از اون نتوونستم اعتماد کنم یا عاشق بشم چون واقعا اون آدم رو دوست داشتم 

من تا اینجای قضیه میگم صد در صد حق با شما. حالا نی نی سایت رو تصور کن و واکنش خانم ها... این زن با ...

والا چی بگم تو دستمون 5 تا انگشته هیچ کدوم شبیه اون یکی نیس ولی اسم همشون انگشته انسان هم اسماشون فقط یکیه وگرنه متفاوتن بستگی به شرایط زندگیاشوو من از دید خودم گفتم من همسرم یکم بی توجه و این باعث شده بی توجه بشم سرد بشم از خوبی کردن و اینا بارها بروی خودشم گفتم حوصله بخرج بده ولی.... 

خودشو به یه روانپزشک نشون بده اگه شوهرش واقعا مرد خوبیه😑 سادیسمه😐😐😐😐😐😐😐😐

هر آدمی کنار این خانواده سالمم باشه، روانی میشه و آسیب می بینه، چه برسه به خودشون

برام عجیب هست هیچ کدومشون از آه بقیه و بلاهایی که سر زندگی دیگران میارن، نمی ترسند

جای دیگه که باز با همین لحن کامنتت رو خووندم، برات می نویسم که یادت بیارم ادبیات نوشتاری بسیار زننده ...

حتما اینکارو بکن.منم‌کانتاتو خوندم که داری خیانت رو توجیه میکنی حتما ریپ میزنم روت و یاداوری میکنم بهت که کارت درست نیست😉😉😉😉😉

شما اگه واقعا دنبال دلیل بودی حتما میگفتی که اون‌اقا هم‌کارش درست نیست که داره خیانت میکنه ولی خیلی عادی داری میگی چون زنش اینکارو میکنه اون مرد داره مدام خیانت میکنه.بعد مردی که خبانت کنه آیا هرزه نیست؟!و شما چرا باید ناراحت بشی که به یک مرد خیانت کار میگن هرزه.ایا شما واژه ی مناسب تری سراغ داری؟

بقیه تاپیکاتونم نخوندم اصلا.گفتم پستاتون زیر تاپیک بقیه رو خوندم.در هر حال موفق باشی😉

حتما اینکارو بکن.منم‌کانتاتو خوندم که داری خیانت رو توجیه میکنی حتما ریپ میزنم روت و یاداوری میکنم ب ...

عزیزم

من اصلا کاری ندارم به اینکه چرا، اصلا فرض کن شوهرش بدترین مرد روی زمین 

خب این زن باید ازش متنفر باشه و اگه بازم متوجه رفتار مشابه اش شد، قاعدتا باید بیشتر عصبانی بشه اما این خانم برعکس هست، یعنی وقتی حس می کنه داره از دست میده تازه به تقلای به دست آوردن می افته...

هیچ وقت نخواستم خیانت آقایون رو توجیه کنم، اتفاقا از پنهان کاری، دروغگویی و بی مسئولیتی آقایون متنفرم...

سعی کردم به جامعه زنان بفهمانم فقط زن متاهل که قانون و عرف و اجتماع حمایتش می کنه آسیب نمی بینه، با رواج صیغه و... جنس زن آسیب می بینه، متاهل یک جور، مجرد یک جور 

ولی اگه متاهل هستی و فقط زن متاهل رو شایسته حمایت عاطفی و عرفی و احساسی و ... می بینی، من حرفی با شما ندارم.

چون درک درستی از زندگی مشترک نداره خیلی زندگی زناشویی رو میدون جنگ میبینن و شوهر رو دشمن بعثی. فکر ...

تا اینجا رو منم زیاد دیدم 

ولی اینکه وقتی مرد به صرافت تغییر شرایط می افته، دوباره برش می گردونه برام عجیبه! 

رفتار هیچ کدومشون رو نمی فهمم و برام علامت سوالن، چون ابا که از آسیا بیفته، باز همونی هستن که بودن فقط پای نفر سومی رو باز کردن و بعد بریدن و خدا می دونه با چند نفر این کار رو کردن؟!

اینجور زنها توی گذشته از شوهر خیلی ضربه خوردن والان بهش بی حس شدن اما مجبورن بمونن توی زندگی  ...

اگر این خانم متنفرتر میشه پس چرا با محبت کردن و ... همسرش رو بر می گردونه؟ چرا تنفرش شدیدتر نمیشه؟

عزیزم من اصلا کاری ندارم به اینکه چرا، اصلا فرض کن شوهرش بدترین مرد روی زمین  خب این زن باید ...

عزیزم من متاهلم.۱۰ساله ازدواج کردم.۲تا بچه دارم.با عشق ازدواج کردم.خدارو شکر تا حالا تو زندگیم مشکل خیانت نداشتم.خدا رو صد هزار مرتبه شکر هر مشکلی بوده جز خیانت.اصلا همسرم حالش بد میشه که بخواد ب کسی نگاه کنه .خدارو شکر بازم.

اما اینجا انقدر دیدم که خیانت  میکنن اقایون.ب خاطر همین همیشه سعی میکنم که جوری حرف بزنم که یک درصد دل اون خانمی که شوهرش بهش خیانت کرد نشکنه و ته دلش نگه بله ذهنیت شما خانما که این باشه معلومه اقایون خیانت میکنن!!!

بعد اینکه اصلا من بحث مجرد و متاهل بودن و نکردم.بعد عزیزم زنی که صیغه ی یک مرد متاهل میشه به نظرت کارش درسته و باید ازش حمایت‌کرد؟ینی واقعا قحطیه مرده که میرن زندگی همجنس خودشون رو خراب میکنن؟

در جواب تیکه اخر حرفتون هم بگم که برای من مرد و زن و مجرد و متاهل فرقی نداره.همیشه سعی میکنم حرف حق و بزنم.اگر زنی هم به شوهرش خیانت کنه بازم ادبیات من همکنه راجبش

2706