2733
2734
عنوان

چرا بعضی زن ها با شوهراشون اینطورین؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 83 پست
ببین ادم نباید خودخواه باشه این زن با این رفتارش، باعث میشه زن های دیگه به سمت همسرش کشیده بشن، در ...

متوجه نشدم😐

شما اول گفتی اون اقا انقدر که همسرشو دوست داره به دستو پاش میفته 

همچین ادمی به همسرش خیانت نمیکنه

مگر این که کاراش ادا باشه

و درباره کسی هم که راضی میشه با مرد متاهل وارد رابطه بشه صحبتی ندارم واقعا🤔

به نام خداوند رنگین کمان...

هیچ کدومشون نرمال نیستن بنظر من 

احتمالا افسردگی یا وسواس فکری دارن

محبت آقا رو نمیشه ظاهری تایید کرد شاید زبونی محبت میکنه تو جمع ولی تو خونه خیلی وقت ها حرفهایی زده که زن خورد شده و متنفر شده و بخاطر همین نمیتونه بهش محبت کنه

وسواسش هم اجازه نمیده کارهای شوهرش رو با یه جانم قربون فراموش کنه 

از طرفی هم نمیخواد جدا بشه چون از طلاق میترسه و میدونه به هر حال شوهرش همچینم بد نیست ولی بخاطر اینکه گاهی پشتشو خالی کرده یا حرفهای بدی بهش زده و....شایسته محبت هم نیست 

و تا میبینه داره زندگیش خراب میشه میترسه و میگه زیاده روی کردم انقدرها هم بد نیست شوهرم و زندگیشو درست میکنه 

از طرفی مرد هم عاشق نیست چون اگه واقعا عاشق بود دل همسرشو نمیشکست با نیش زدن تو خونه و در عوض عاشق پیشگی تو جمع و راحت خیانت کردن بدون اینکه موضوع رو اساسی حل کنه 

بازم میگم نرمال نیستن و مشکل روانپریشی دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه نشدم😐 شما اول گفتی اون اقا انقدر که همسرشو دوست داره به دستو پاش میفته  همچین ادمی به ...

عزیزم 

نوشتم این مرد تشنه توجه هست... فرض کن اصلا روحی و روانی کم داره و تشنه توجه هست. این خانم توجه رو زمانی نسبت به همسرش داره که وارد رابطه با دیگری شده، این عجیب هست برام. چون اگر از اول بهش توجه کنه، اینطوری نمیشه.

پیدا کردن اینکه کی مقصر هست، چون از اساس این رابطه معیوب هست. اینکه همه خانم ها خیانت که ببینن، به جیغ و داد و نفرت می افتن، این خانم به صرافت دل به دست آوردن می افته برام عجیبه، از این جهت نمی فهممش، این مهربون دوست داشتنی که یه دفعه میشه، می توونه از اول باشه

هیچ کدومشون نرمال نیستن بنظر من  احتمالا افسردگی یا وسواس فکری دارن محبت آقا رو نمیشه ظاهری ت ...

باهات موافقم... منم یه همچین حسی دارم 

این زن اما به جرات میگم با این شیوه زندگی متاهلیش، زندگی کلی زن دیگه رو خراب کرده 🤣 یه جوری این مرد رو رها می کنه که واقعا انگار مجرد هست ولی نیست...

2728
اون مرد داره میره سراغ هرزگی پس باید درخواست طلاق بده.اون زن که هرزه نیست و خیانت نمیکنه.فقط بی توجه ...

زنی که شوهرشو دوس نداره بره طلاق بگیره. این که زندگی رو به شوهرش و خانوادش زهر میکنه از هرزگی بدتره

2740