2733
2734
عنوان

چرا بعضی زن ها با شوهراشون اینطورین؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 83 پست
ن بابا اینا علاقه ندارن 

بعضیاشونم خیلی سیاست دارن 

یکی ت فامیل هس جلو بقیه فقط دم از بدبختی میزنه و میرینه ب شوهرش میگه میخام کسی فک نکنه خوشبختم شوهرمو بدزدن

الان همه فک میکنن شوهر این ی اشغاله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون شما فقط ظاهر زندگیشو میبینی.شاید تو خونشون یه اتفاقایی میوفته ک خبر نداری.قطعا نتونسته دل زنشو ب ...

این زن چرا با این مرد می مونه؟!

چرا وقتی می دونه بی توجهی کنه شوهرش میره سراغ یکی دیگه باز عین خیالش نیست؟

چرا وقتی رفت سراغ یکی دیگه باز می افته توو فاز دلبری کردن؟

هر زن دیگه ای بود، تکلیفش با خودش مشخص تر نبود؟

2728
بعضیاشونم خیلی سیاست دارن  یکی ت فامیل هس جلو بقیه فقط دم از بدبختی میزنه و میرینه ب شوهرش میگ ...

ببین این می کشه که کنار، شوهرش منت کشی می کنه تا خسته میشه میره سراغ یکی دیگه

بعد این دوباره مهربون میشه 

برعکس همه زن هاست، خیانت که ببینه به صرافت محبت کردن می افته!

به تربیت و‌دید خانوادگی هم هست یا ازدوستاش و اطرافیانش شنیده که به مرد نباید رو داد ؛ پررو میشن و... ...

باور کن کلی آه پشت سر زندگیشون هست، یکی دو نفر رو قربانی این مسخره بازی های زندگیشون نکردن

این زن چرا با این مرد می مونه؟! چرا وقتی می دونه بی توجهی کنه شوهرش میره سراغ یکی دیگه باز عین خیال ...

اون مرد داره میره سراغ هرزگی پس باید درخواست طلاق بده.اون زن که هرزه نیست و خیانت نمیکنه.فقط بی توجهی میکنه.شما چه راحت داری خیانت و توجیه میکنی😁خانمی یا اقا؟😁ادم خیانت کار لاشیه😁

2740
صرافت چیه؟

میگم عجیب هستن 

کلا زن به شوهرش محل نمیده، شوهرشم عاشق پیشه و اهل منت کشی و واقعا دوستش داره

خب، خسته که میشه، میره دنبال این و اون بهش محبت کنن، زنش که می فهمه تووی یه رابطه جدی هست، توو فاز محبت کردن و عشق ورزی می افته!

کلا سیستمشون عجیب هست

من اون زنو مقصر نمیدونم. تنها دوست داشتن کافی نیست توجه لازمه اهمیت دادن لازمه بخاطر طرف مقابلت بعضی ...

راحت میره خیانت میکنه مرده.

دنبال توجیه خیانتشه مگرنه حرفای خانم رو بشنویم قطعا دلیل داره

اون مرد داره میره سراغ هرزگی پس باید درخواست طلاق بده.اون زن که هرزه نیست و خیانت نمیکنه.فقط بی توجه ...

چقدر ادبیات نوشتن و حرف زدنت زشت هست.

این طرز حرف زدن قشنگ نیست. جاهای دیگه هم کامنت هات رو می خوونم، ادبیات نوشتاری زننده ای داری

من هیچ کدومشون رو تایید نمی کنم، دوتاشون به نظرم خودخواه و سواستفاده گر و خونه خراب کنن 

اما به عنوان یه جنس زن، این زن رو درک نمی کنم که چطوری دوگانه رفتار می کنه و جایی که باید برخورد کنه تازه نرم و مهربان میشه. 

می دونی  اگر مریضم هست با این رفتارش باعث ارتباط شوهرش با کلی زن دیگه میشه و برای یه عالمه آدم ...

شما چرا برا هرزگیه مرده دنبال توجیه هستی.چرا نمیگی آقاعه مشکل داره ک داره خیانت میکنه.

چقد قشنگ عادی سازی میکنید خیانت رو

راحت میره خیانت میکنه مرده. دنبال توجیه خیانتشه مگرنه حرفای خانم رو بشنویم قطعا دلیل داره

صد در صد اینجوریه. میره خیانت میکنه میگه زنم بی توجه بود دیگه نمیگه من بی توجهی کردم زنم بی توجه شد

راحت میره خیانت میکنه مرده. دنبال توجیه خیانتشه مگرنه حرفای خانم رو بشنویم قطعا دلیل داره

هر زنی بود برخورد می کرد، نه اینکه مهربان بشه و توجه کنه

منم تعجبم از همینه!

2706