2733
2739
عنوان

چرا بعضی زن ها با شوهراشون اینطورین؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 83 پست
برام خیلی عجیبه رفتارش  چون یه توجه کوچک بکنه به شوهرش، به پاش افتاده  ولی بیشتر وقتا طر ...

خوشی زده زیر دلش حتما

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سیاست بلد نیستن .بلد نیستن از زبونشون خوب استفاده کنن .هنر شوهر داری و نمیدونن

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
مریضه

می دونی 

اگر مریضم هست با این رفتارش باعث ارتباط شوهرش با کلی زن دیگه میشه و برای یه عالمه آدم دیگه مشکل ایجاد می کنه

کوچکترین توجهی به همسرش بکنه، افتاده به پاش، نمی دونم چرا اینطوری طردش می کنه؟

2740
برام خیلی عجیبه رفتارش  چون یه توجه کوچک بکنه به شوهرش، به پاش افتاده  ولی بیشتر وقتا طر ...

خودشو به یه روانپزشک نشون بده اگه شوهرش واقعا مرد خوبیه😑

سادیسمه😐😐😐😐😐😐😐😐

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

به تربیت و‌دید خانوادگی هم هست یا ازدوستاش و اطرافیانش شنیده که به مرد نباید رو داد ؛ پررو میشن و...... اینم از اونور بوم افتاده ؛ همچین خانمی یه موقعی به خودش میاد که دیگه خیلی دیره!!

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
جلو بقیه الکی اینجوری میکنن خوشبختیشون چش نخوره    

اتفاقا جلوی بقیه نشون میده پشت شوهرش نیست ... اینقدر رهاش می کنه که باز عاشق میشه، بعد که می بینه قضیه جدیه باز شوهرش رو می کشه سمت خودش، عجیبه

چون شما فقط ظاهر زندگیشو میبینی.شاید تو خونشون یه اتفاقایی میوفته ک خبر نداری.قطعا نتونسته دل زنشو ب دست بیاره.

بعدشم اینکه اون مرد میره سراغ یکی دیگه ینی لاشیه.مگرنه اول طلاق میگرفت بعد اینکارو میکرد.اون زنی که که به مرد متاهل محبت میکنه لاشی تره

2706