2733
2739
عنوان

لطفااااااااا بیاییدددددد😭😭😭😭

492 بازدید | 82 پست

چیکا کنم هرچی رژیم ورزش انجام میدم فایده نداره 

انگا چاق میشم 

دیگ خسته شدم اخ تا کی تا یکم زیاد بخورم شکمم میش مثل حامله ها 

الان بازوهام و دیدم 2 سانت بهش اضافه شده اخ چرا 

خدایاااااا دیگ. چیکار کنم 

رونام شکم پهلوم ایقد زشت زشت مثل ی خانوم 40 ساله شده با لینک 14 سالم 😭😭😭😭😭

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سنی نداری برای این همه جاقی به نظرم از همین‌الان زیر نظر یه دکتر باش،واقعا هرکس یه گرفتاری داره

مگ شما من و دیدی 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
کلی برنامه لاغری توی گوگل پلی هست دانلود کن تناسب اندام بگیری  من رژیم کرفس رو دیدم که خیلی ها ...

خب همشون پولی 

نه گلم رایگان هم داره فقط به این فکر کن که بازبی میشی خیلی ناز و قشنگ میشی  کم نیار  من ...

برنامه ورزشی رایگان داره وگرنه رزی م رایگان ک نداره 

من الان کم خوری میکنم هفته ای 5 روز 45 مین ورزش میکنم 

با هزار تا بدبختی و نخوری خودم و رسوندم ب 56 ک بخاطر ی سری قرص هورمونی دشم 60 

الانم بعد دو هفته شدم 59 

ولی بازوهام پهلو رونام شکمم ایقد چاق 

قدمم 160 

از خودم بدم میاد 

2740

نون جو خیلی کمک میکنه به لاغر شدن خصوصا شکم

فست فود و هله هوله هم اصلا نخور. قند شکر چربی سس نوشابه حذف

به جاش میوه کاهو

غذات مقدارش کم ولی کیفیت بالا باشه

روزی حداقل یک ساعت پیاده روی

یک ساعت هم ورزش

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
نون جو خیلی کمک میکنه به لاغر شدن خصوصا شکم فست فود و هله هوله هم اصلا نخور. قند شکر چربی سس نوشابه ...

همهذاینارو انجام دادم 

هرگزم بجز پنج شنبه جمعه 45 مین ورزش میکنم 

نون جو خیلی کمک میکنه به لاغر شدن خصوصا شکم فست فود و هله هوله هم اصلا نخور. قند شکر چربی سس نوشابه ...

فقط نون جو نمیخورم 

اتقلاتم هفته ای یکی دوبار میخگرم در حد ی کیک یا بیسکویت 

چون اگ کلا حذف کنم یدفه میوفتم ب خوردنش 

فقط نون جو نمیخورم  اتقلاتم هفته ای یکی دوبار میخگرم در حد ی کیک یا بیسکویت  چون اگ کلا ...

کیک وحشتناک چاق میکنه. 

شیرینی لازم خونت رو با خوردن کشمش تامین کن

نون جو مدت طولانی سیر نگهت میداره و منابع خوبی هم داره.

اگر طبعت سرد باشه و بلغمی شکم داری

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
پیش یه پزشک طب سنی حاذق هم برو. طبعت احتمالا سرده

احتمالش هست تیرویید داشته باشم 

اخ خیلی از علائمش و دارم 

ولی چند ماه یپش ازمایش  شدادم چیزی نبود میگم شاید ازمایش نشون نداده 

راستی عادتم نامنظم تا قرص هورمون یخوردم خوب بود ولی قطع کردم دیگ. نشدم 

الان 2 3 ماه نشدم 

کیک وحشتناک چاق میکنه.  شیرینی لازم خونت رو با خوردن کشمش تامین کن نون جو مدت طولانی سیر نگهت ...

خب نمیش ک حذفش کنم کلا چون خودمو میشناسم 

بعدم واقعا فکر نمیکنم علت این همه چاقی بخاطر هفته یبار کیک خوردن باش من قبل روزی دوبار این کیم و اینا میخوردم ب این شدن نبود