2737
2739
عنوان

اگه یه شوهری داشتین که...

790 بازدید | 65 پست

علی رغم اینکه بهش اجازه نمیدین رنگ خانوادشو ببینه واسه خانوادتون جون بده پول بده عشق بده احترام بده ( البته غر زیاد بزنه ازشون ولی فقط پشت سر) تو روشون و در عمل فقط احترام بزاره در صورتیکه اونا ازش زیاد تشکر نکنن و اندازه خودشم بهش احترام نزارن خلاصه همه کار بکنه برای تشکر ازش چیکار میکردین/... 

دخترم تمام زندگی من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عشق به همسر    

بیشتر ترس به همسر هست

من میتونم فقط باید یه کمی اراده کنم همین .خدایااااا کمکم کن این سری بشه .💋💋💋💋💋💋💋کاربرجدید نیستم سال ۹۸عضوشدمبه لطف نی نی یار ترکیدم .نی نی یار جونم عاشقتم بیخیال من شووووووو😘😘😘😘
2740

خودمو اصلاح میکردم

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
به کسی اندازه برسید که پشتسرش غرغرنکنید😕

منم بهش میگم دست خودش نیست دلش خیلی رحمه... من خودم کمتر از اون کاری میکنم یا شده بارها گفتم نکن دست خودش نیست تو ذاتشه

دخترم تمام زندگی من

چرا نباید خانوادشو ببینه؟ 

ازدواج فقط پیوند دختر و پسر نیست پیوند دو خانواده س

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
برای تشکر ازش به خانوادش محبت میکردم البته مهمه برای چی خانوادش رو گذاشته کنار

برای خیلی چیزها توافق دو طرفس.. خودشم دیگه به همین نتیجه رسیده نمیخواد ببینتشون

دخترم تمام زندگی من