2733
2734
عنوان

اگه یه شوهری داشتین که...

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 65 پست
منم بهش میگم دست خودش نیست دلش خیلی رحمه... من خودم کمتر از اون کاری میکنم یا شده بارها گفتم نکن دست ...

اشتباه میکنی خوبه بچه توهم که ازدواج کرد همسرش نذاره شمارو ببینه بعدشم خانواده توهم دارن آرامشتو میگیرن ولی چون خانواده تن نمیبینی ینی چی این کارا چطوری میخای جواب بدی خدا وکیلی 

دور از جون همسرتون شده حمال خانواده تون اوناهم که در اندازه خودش بهش احترام نمیذارن

الانم در مقابل حرفای من جبهه میگیری میدونم ولی وظیفه ام بود بگم چون اینم امر به معروفه

پسری که مادری که براش خونه دل خورده بخاطر تو گذاشته کنار پس فردا هم یکی دیگه رو به تو ترجیح میده پس زیاد مغرور نشو

یک       عدد      ترکیده.                                  دوست دارم تا ابد😍😍❤️❤️
اجازه ندم خانوادشو ببینه؟ خانوادش از هیچ تلاشی برا به هم زدن زندگی و ارامش و اعصابمون فروگذار نمیکن ...

جریان ما فرق میکنه بنده خدا خیلی تلاش کرد که خدا ازش راضی باشه و به قول شما کنار نزارتشون اما اخر کار بلایی به سرش اوردن که کمرش شکست... دیگه نتونست ببخشتشون

دخترم تمام زندگی من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صلاح خودتو بهتر میدونی ولی شنا از طریق دیگه هم میتونی جلو دخالتشون رو بگیری قطع رابطه اخرین راهه او ...

همه راه ها رو رفتیم عزیزم ده ساله بدتر شدن که بهتر نشدن.. الان که دیگه رسما دشمن شدن

دخترم تمام زندگی من
همه راه ها رو رفتیم عزیزم ده ساله بدتر شدن که بهتر نشدن.. الان که دیگه رسما دشمن شدن

روزی که فوت کنن و نباشن شوهرت قدرشونو میدونه چون پدرمادرشن اونوقت بابت همه نرفتن ها و ندیدن های پدر و مادرش شما رو مقصر میدونه و ازت انتقام بدی میگیره...چون شما داری مانع میشی. من ته ته اشو بهت گفتم‌.‌..زندگیتو بهم نزن دستی دستی

2731
اشتباه میکنی خوبه بچه توهم که ازدواج کرد همسرش نذاره شمارو ببینه بعدشم خانواده توهم دارن آرامشتو میگ ...

منکه بهش میگم نکنه واسه خانوادم گفتم که خودش دوست داره.. 

مادرشم من مجبورش نکردم خودشون یه کاری کردن که بنده خدا مجبور شد بزارتشون کنار... دشمنه خونیه من و خانوادمن.. تا میاد بهشون زنگ میزنه شروع میکنن به فش و توهین به من و خانوادم... اونم دیگه واسه اینکه با من زندگی کنه چاره ای نداره جز اینکه یکی و انتخاب کنه خودش ارامششو تو من و خانوادم میبینه والا خر که نیست .. خودشم همیشه تعریف میکنه میگه مادرم هیچ وقت ارامش بهم نداده همه چیز و برام عذاب کرده بود از بچگی...

دخترم تمام زندگی من
منکه بهش میگم نکنه واسه خانوادم گفتم که خودش دوست داره..  مادرشم من مجبورش نکردم خودشون یه کار ...

پس اگه اینطوره که شما میگی یه کاری کن خانواده ات احترامش بیشتر از اونی که هست بگیره چون بالاخره یه روز خسته میشه دیدم که میگم خدا نکنه این اتفاق براتون بیفته ولی از نزدیکان ما دقیقا همین مشکلات داشتن مرده بعد 25 سال زندگی که همه میگفتن مرده عاشق زنشه و 4تا 4تا براش النگو می‌گرفت خسته شد رفت زن گرفت اینم طلاق داد بااینکه زنش میگف باهات زندگی میکنم گف خسته شدم اینو گفتم که به خودت بیای برای زندگیت بجنگ نه که به خیال اینکه عاشقته بگذرونی🙃🙃

یک       عدد      ترکیده.                                  دوست دارم تا ابد😍😍❤️❤️
روزی که فوت کنن و نباشن شوهرت قدرشونو میدونه چون پدرمادرشن اونوقت بابت همه نرفتن ها و ندیدن های پدر ...

یعنی میگی چیکار کنم ارامشمونو بهم بزنم... هر چند خودشون دو طرف میگن اگه بمیرن هم سر خاک همدیگه نمیرن.. یعنی هم پدرمادرش به این پفتن هم خودش به پدرمادرش گفته...الان 2 سالی میشه همدیگرو ندیدن دیشبم توقعش شده بود میگفت من بد اونا نباید بیان دم در بگن کار تو نداریم اصلا میخوایم نومونو ببینیم.. اخه بچه من دوسالشه هنوز ندیدنش... بهانه هم اوردن که ما نمیزاریم ببیننش .. ولی مامانه منو که میبینه مقایسه یکنه میگه اونا خودشون نمیخوان... من خودم زیاد با مامانم قهر میکنم ولی اگه یه روز جواب تلفنشو ندم پا میشه میاد دم در ... اصلا قهر و .. تو کارش نیست من هر چی هم بهش بگم اکان نداره با من بد حرف بزنه یا قهر کنه باهامون.. ولی خانواده اون بهشون بگی تو یا یه بار جواب تلفنشونو ندی دیگه میرن که میرن

دخترم تمام زندگی من
پس اگه اینطوره که شما میگی یه کاری کن خانواده ات احترامش بیشتر از اونی که هست بگیره چون بالاخره یه ر ...

اره میدونم خودمم موندم چیکار کنم واسش

دخترم تمام زندگی من
2740
اره

میگی دخالت تو زندگیت دارن میگی نمیخانت و شوهرت عاشقته

بشین باهاش حرف بزن ببین خودش دوس داره تنهایی بره دیدن مادرش یا نه فقط اون بره نه اونا بیان

نذار از سمت تو باشه این بریدن رابطه 

دیدی جایی خانوادت دارن بیش از حدشون رفتار میکنن به صورت جدی جلوشون بگیر

احترام شوهرت سمت خانوادت دست توئه 

نذار کسی دور ازجون خر حسابش کنه 

هوای زندگیتو داشته باش بعضی وقتا خیلی زود دیر میشه 🙃

میگی دخالت تو زندگیت دارن میگی نمیخانت و شوهرت عاشقته بشین باهاش حرف بزن ببین خودش دوس داره تنهایی ...

باشه بهش میگم... 

چند وقت گیش بهش گفتم اگه میخوای سال تحویل بریم خونشون گفت بمیرم پا نمیزارم اونجا... 

خیل بدن خیلی بد یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی

دخترم تمام زندگی من