2737
2734
عنوان

اگه یه شوهری داشتین که...

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 65 پست

دوس نداشتم اینطوری ،دوس داشتم خانوادمو واقعا دوس داشته باشه و احترام یزاره نه مجبوری،ب این فکر میکردم ک روش زندگیمو عوض کنم

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوس نداشتم اینطوری ،دوس داشتم خانوادمو واقعا دوس داشته باشه و احترام یزاره نه مجبوری،ب این فکر میکرد ...

مجبوری نیست عزیزم خودش میخواد.. من اصلا مجبورش نمیکنم فقط گاهی در مورد مامانم فقط مامانم مجبورش میکنم یه کارایی بکنه اونم چون وظیفمه ولی بقیه رو نه...

دخترم تمام زندگی من

محبتش اگر جواب نداشت واسه خانوادم حقیقت اجازه نمیدادم دیگه بیشتر از این خودشو جلو دست و پا بندازه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2738
هر چی هم که باشن شمر ابن ذی الجوشنم که باشن شما حق اینکارو نداری...

من خودشو ازاد گذاشتم اما چون اگه با خودش باشن میخوان تو خونه زندگیم رفت و امد کنن چاره ای نداره جز اینکه کلا باهاشون قطع رابطه کنه..

دخترم تمام زندگی من

اجازه ندم خانوادشو ببینه؟

خانوادش از هیچ تلاشی برا به هم زدن زندگی و ارامش و اعصابمون فروگذار نمیکنن اما اصلا تا الان حتی یک بارم نخواستم خانوادشو نبینه 

راستش اگه خودشم این کارو بکنه ترس میگیره منو 

چون کسایی که زحمتشو کشیدن یه عمر راحت کنار بذاره کنار گذاشتن من که براش خیلی باید راحت تر باشه 

این نظر منه البته هرکی بهتر میدونه شرایط زندگیشو 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
من خودشو ازاد گذاشتم اما چون اگه با خودش باشن میخوان تو خونه زندگیم رفت و امد کنن چاره ای نداره جز ا ...

صلاح خودتو بهتر میدونی ولی شنا از طریق دیگه هم میتونی جلو دخالتشون رو بگیری قطع رابطه اخرین راهه

اونا زحمت پسرشونو کشیدن از تو جوب که پیدا نکردنش!! دلت میخواد بچه های خودتم همچین کاری باهات کنن؟؟؟؟

محبتش اگر جواب نداشت واسه خانوادم حقیقت اجازه نمیدادم دیگه بیشتر از این خودشو جلو دست و پا بندازه

من خیلی وقتا جلوشو میگیرم اما واقعا بعضی جاها دست خودش نیست... همین چند روز پیش مثلا یه کادوی خیلی گرون واسه تولد رفت داد به یکی  هنوز تولدش یه ماه مونده این از ذوق از یه ماه پیش خریده بود اخرم زودتر رفت داد طرف اصلا ازش تشکرم نکرده بود. خیلی ناراحت شدم واسش

دخترم تمام زندگی من
مجبوری نیست عزیزم خودش میخواد.. من اصلا مجبورش نمیکنم فقط گاهی در مورد مامانم فقط مامانم مجبورش میکن ...

اگه مجبوری نباشه غر نمیزنه،منظورم این نیست ک شما اجبارش میکنی منظورم اینه واسه اینکه دنبال تنش و دعوا با شما نیس اینکا رو میکنه وگرنه نباید غر بزنه وقتی خودش راضیه،با خانوادش ارتباط بگیر ب نظرم هر چقدرم بد باشن دنیا دو روزه خدایی نکرده از دستشون بده ی عمر عذاب وجدان میکشه

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
من خیلی وقتا جلوشو میگیرم اما واقعا بعضی جاها دست خودش نیست... همین چند روز پیش مثلا یه کادوی خیلی گ ...

واسه کی؟؟

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔